2005
1 Sandy Casar Francaise Frankrijk
2 Sergei Kolesnikov Unibet.com Rusland
3 Michael Lange Slipstream VSA
4 Anthony Charteau Agricole Frankrijk
5 Jose Serpa Androni Colombia
6 David George Nat.selectie Zuid-Afrika
7 Walter Pedraza Androni Colombia
8 Jay Crawford Giant Asia Australië
9 Ghader Mizbani Giant Asia Iran
10 Pavel Brutt Tinkoff Rusland
11 Yukihiro Doi Skil Japan
12 Luis Pasamontes Rodriguez Unibet.com Spanje
13 Hossein Askari Giant Asia Iran
14 Yoann Le Boulanger Bouygues Frankrijk
15 Sergei Klimov Tinkoff Rusland
16 Francesco Bellotti Agricole Italië
17 Jonathon Clarke A.I.S. Australië
18 Daryl Impey Nat.selectie Zuid-Afrika
19 Ian McLeod Francaise Zuid-Afrika
20 Paul Griffin Giant Asia Ierland

2004
1.Artur Babaitsev Nurnberger
2.Alexander Botcharov AG2R
3.Oleg Grichkine Navigators
4.Evgeny Petrov Mapei Quickstep
5.Andrei Sartassov Ariel
6.Denis Bondarenko Mobilvetta
7.Gennadi Mikhailov Lotto
8.Alexander Bajenov z/c
9.Alexander Kolobnev Acqua & Sapone
10.Dimitri Gainetdinov Tacconi Sport
11.Sergei Ivanov Fassa Bortolo
12.Vladimir Goussev Vigorplant
13.Pavel Tonkov Lampre
14.Pavel Tsjerkassov z/c
15.Faat Zakirov Panaria
16.Boris Shpilevski Sint-Petersburg
17.Alexander Arekeev Vigorplant
18.Nikita Eskov z/c
19.Dimitri Konyshev Fassa Bortolo
20.ALexei Chtchebeline Sint-Petersburg
2003
1 Johan Museeuw Quickstep België
2 Alexander Bespalov Sintofarm Rusland
3 James McCallum Nat.selectie GBr
4 Carl Davey Nat.selectieGBr
5 Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
6 Oleg Zhukov Team Nippo Rusland
7 Helder Manuel Lopes Nat.selectie Portugal
8 Mikhail Timochine Landbouwkrediet Rusland
9 Rui Miguel Gomes De Andrade Nat.selectie Portugal
10 Dimitri Semov Miche Rusland
11 Roman Kolstov Omnibike Rusland
12 Axel Merckx Lotto België
13 Kirill Goloubev Team Icet Rusland
14 Rui Roque Nat.selectie Portugal
15 Ivan Terenine Omnibike Rusland
16 Tommy Evans TelekomIerland
17 Jonathan Page Prime Alliance VSA
18 Andrei Sartassov Lider Rusland
19 Alexandre Bajenov Sestrorets Rusland
20 Denis Sosnovtchenko Selle Italia Rusland
2002
1.Sergei Ivanov Fassa Bortolo
2.Vjatsjeslav Ekimov US-Postal
3.Dimitri Gainetdinov Tacconi Sport
4.Pavel Broutt Itera
5.Evgeny Petrov Mapei Quickstep
6.Alexander Botcharov AG2R
7.Gennadi Mikhailov Lotto Adecco
8.Dimitri Konyshev Fassa Bortolo
9.Pavel Tonkov Mercury
10.Andrei Zintsjenko L.A.Pecol
11.Faat Zakirov Amore & Vita
12.Maxim Gogolev z/c
13.Artur Babaitsev Team Nürnberger
14.Alexei Markov Itera
15.Vladimir Karpets Itera
16.Denis Menchov iBanesto.com
17.Alexei Medvedev z/c
18.Vitali Kokorine De Nardi
19.Dimitri Siemov z/c
20.Alexander Arekeev Vigorplant
2001
1.Sergei Lelekin Mobilvetta
2.Alexei Sivakov Big Mat
3.Alexander Sergeev Aliverti
4.Sergei Smetanine Jazztel
5.Andrei Tsjerviakov Landbouwkrediet
6.Valery Batouro Elite z/c
7.Alexei Garanine Elite z/c
8.Alexei Biakov Sputnik
9.Nikolai Galitsjanine Elite z/c
10.Mikhail Ignatiev Elite z/c
11.Alexander Bespalov Elite z/c
12.Maxim Smirnov Ballan
13.Tonte Tecelkin Concarneau
14.Denis Smyslov Itera
15.Maxim Gogolev Elite z/c
16.Alexander Strelkov Elite z/c
17.Alexander Kiritsjenko Thant Carl
18.Vitali Kokorine De Nardi
19.Nikolai Zemtsov Elite z/c
20.Andrei Korovine Cropusa
2000
1.Sergei Ivanov Farm Frites
2.Dimitri Konyshev Fassa Bortolo
3.Vjatsjeslav Ekimov US-Postal
4.Dimitri Dementiev Sintofarm
5.Pavel Tonkov Mapei Quickstep
6.Vassili Davidenko Navigators
7.Artur Babaitsev Nürnberger
8.Maxim Gogolev Elite zonder contract
9.Pavel Tsjerkassov Gary Fisher
10.Edouard Gritsoun Gerolsteiner
11.Anton Chantyr Team Coast
12.Alexi Parfimovitsj Kis Parolin
13.Dimitri Sedun Mat Ceresit
14.Rouslan Kaioumov Elite zonder contract
15.Vitali Kokorine Amica Chips
16.Gennadi Mikhailov Farm Frites
17.Evgeny Soloviev Elite zonder contract
18.Pavel Tolkov Espoir
19.Alexei Markov Lokosphinx
20.Alexandre Gontsjenkov Alessio
1999
1.Maxim Smirnov Ballan
2.Vladislav Bobrik Riso Scotti
3.Alexei Sivakov Big Mat
4.Maxim Gogolev Elite zonder contract
5.Sergei Ivanov T.V.M.
6.Vassili Davidenko Navigators
7.Dimitri Sedun De Nardi
8.Andrei Zintchenko Vitalicio
9.Oleg Joukov Big Mat
10.Sergei Smetanine Vitalicio
11.Andrei Minachkine Elite zonder contract
12.Pavel Khamidouline Lada
13.Soultan Alakhiarov Lokosphinx
14.Artur Babaitsev Die Continentale
15.Dimitri Chalkine Elite zonder contract
16.Vladislav Borisov Elite zonder contract
17.Dimitri Konyshev Mercatone Uno
18.Alexei Markov Lokosphinx
19.Faat Zakirov Lada
20.Alexandre Kornatov Lada
1998
1.Sergei Ivanov T.V.M.
2.Andrei Zintchenko Vitalicio
3.Pavel Tonkov Mapei-Bricobi
4.Vjatsjeslav Ekimov U.S.-Postal
5.Evgeny Berzin La Française des Jeux
6.Dimitri Konyshev Mercatone Uno
7.Vjatsjeslav Djavanian Aubervilliers
8.Gennadi Mikhailov Lada
9.Eduard Gritsun Lokosphinx
10.Pjotr Ugrumov Ballan
11.Alexei Sivakov Aubervilliers
12.Nikolai Kuznetsov Lokosphinx
13.Alexei Markov Lokosphinx
14.Artur Babaitsev Z.V.V.Z.
15.Pavel Khamidouline Lada
16.Dimitri Doguikh Sarreguemanco
17.Vladislav Bobrik Riso Scotti
18.Sergei Smetanine Vitalicio
19.Oleg Kashirin Samara
20.Alexander Gontsjenkov Ballan
1997
1.Vjatsjeslav Ekimov Word Perfect
2.Evgeny Berzin Gewiss
3.Dimitri Konyshev Jolly
4.Pavel Tonkov Lampre
5.Marat Ganeev Roberg
6.Vladislav Bobrik Gewiss
7.Konstantin Khrabsov Zetelhallen
8.Pavel Tsjerkassov Jolly
9.Dimitri Zhdanov Polti
10.Vjatsjeslav Moukhatchev Lokosphinx
11.Valery Batouro Santa Clara
12.Alexei Botchkov Rotator
13.Romes Gainetdinov Rotator
14.Ivan Ivanov Rotator
15.Mikhail Sitnikov Lokosphinx
16.Vadim Chabalkine Rotator
17.Assiat Saitov Kelme
18.Sergei Smetanine Rotator
19.Vladimir Klioesjkin Santa Clara
20.Nikolai Kuznetsov Lokosphinx
1996
1.Vjatsjeslav Ekimov Histor
2.Dimitri Konyshev Jolly
3.Evgeny Berzin Mecair
4.Marat Ganeev Morgan Oils
5.Pavel Tonkov Lampre
6.Konstantin Khrabsov Vosschemie
7.Vladislav Bobrik Mecair
8.Alexandre Ivankin Lokosphinx
9.Alexei Tsikonov Morgan Oils
10.Dimitri Zhdanov Histor
11.Ivan Ivanov Deportpublic
12.Pavel Tsjerkassov Lokosphinx
13.Romes Gainetdinov Festina
14.Pjotr Kochelenko Lokosphinx
15.Vadim Chabalkine Rotator
16.Joeri Manouylov Festina
17.Assiat Saitov Kelme
18.Valery Batouro Lokosphinx
19.Dimitri Neliubin Histor
20.Sergei Uslamine Lokosphinx
1995
1.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic
2.Dimitri Konyshev T.V.M.
3.Pavel Tonkov Lampre
4.Konstantin Khrabsov La William
5.Vladislav Bobrik Lokosphinx
6.Marat Ganeev Petrosport
7.Evgeny Berzin Lokosphinx
8.Dimitri Zhdanov Panasonic
9.Vjatsjeslav Djavanian V.C.Alençon
10.Ivan Novikov Elite z/c
11.Alexander Kiritsjenko Elite z/c
12.Nikolai Kovsch Individueel
13.Ivan Ivanov Seur
14.Alexandre Ivankin Lokosphinx
15.Dimitri Neliubin Lokosphinx
16.Sergei Uslamine T.V.M.
17.Vadim Chabalkine Festina
18.Andrei Vedernikov Petrosport
19.Assiat Saitov Kelme
20.Romes Gainetdinov Festina
1994
1.Romes Gainetdinov Festina
2.Viktor Rjaksinski Seur
3.Andrei Tchmil S.E.F.B.
4.Vjatsjeslav Djavanian Russ
5.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic
6.Pjotr Ugrumov Seur
7.Aleksandr Nadobenko Lokosphinx
8.Dimitri Zhdanov Panasonic
9.Dimitri Neliubin Lokosphinx
10.Viktor Klimov Seur
11.Joeri Perunovski Lada
12.Assiat Saitov Kelme
13.Dimitri Vassilitchenco Festina
14.Nikolai Kuznetsov Lokosphinx
15.Oleg Jarotsjenko Petrosport
16.Dimitri Konyshev T.V.M.
17.Ivan Ivanov Seur
18.Vadim Chabalkine Festina
19.Andrei Zhoubov Festina
20.Konstantin Bankin Petrosport
1993
1.Vjatsjeslav Ekimov Panasonic
2.Andrei Tchmil Alfa Lum
3.Pjotr Ugrumov Alfa Lum
4.Djamolidin Abdoesjaparov Alfa Lum
5.Marat Ganeev Westwood
6.Konstantin Khrabsov Westwood
7.Dimitri Konyshev Alfa Lum
8.Vladimir Pulnikov Alfa Lum
9.Vladislav Bobrik Lokosphinx
10.Vassili Zhdanov Alfa Lum
11.Dimitri Neliubine Lokosphinx
12.Viktor Rjaksinski Lokosphinx
13.Nikolai Golovatenko Alfa Lum
14.Mikhail Orlov Lokosphinx
15.Viktor Klimov Alfa Lum
16.Andrei Vedernikov Lokosphinx
17.Sergei Uslamine Alfa Lum
18.Nikolai Kovsch Lokosphinx
19.Ivan Ivanov Alfa Lum
20.Sergei Khmelinine Lada
1992
1.Vjatsjeslav Ekimov Lokosphinx
2.Andrei Tchmil Alfa Lum
3.Konstantin Khrabsov Sigma
4.Sergei Soekhoroetsjenkov Alfa Lum
5.Dimitri Konyshev Alfa Lum
6.Vassili Zhdanov Alfa Lum
7.Djamolidin Abdoesjaparov Alfa Lum
8.Marat Ganeev Sigma
9.Vladimir Pulnikov Alfa Lum
10.Pjotr Ugrumov Alfa Lum
11.Nikolai Golovatenko Alfa Lum
12.Mikhail Orlov Lokosphinx
13.Dimitri Zhdanov Lokosphinx
14.Rikho Suun Kelme
15.Viktor Klimov Alfa Lum
16.Sergei Uslamine Alfa Lum
17.Andrei Vedernikov Lokosphinx
18.Oleg Jarotsjenko Alfa Lum
19.Ivan Ivanov Alfa Lum
20.Nikolai Kovsch Lokosphinx
1991
1 Dimitri Konyshev C.S.K.A.Moscou
2 Vassili Zhdanov Belgorod
3 Vladimir Goluchko Alma Ata
4 Viktor Rjaksinski Contract
5 Vjatsjeslav Djavanian Team Bonnat
6 Uldis Ansons Dinamo Riga
7 Assiat Saitov Samara
8 Arnolds Udris Dinamo Riga
9 Dimitri Vassilitsjenko C.S.K.A.Moscou
10 Romes Gainetdinov Team Bonnat
11 Jaan Kirsipuu Tartu
12 Dainis Ozols Dinamo Riga
13 Dainis Grantisch Dinamo Riga
14 Vjatsjeslav Ekimov Lokomotiv
15 Andrei Tchmil Khabarovsk
16 Konstantin Khrabsov C.S.K.A.Moscou
17 Arvi Tammesalu Tallinn
18 Guintautas Umaras Klaipeda
19 Djamolidin Abdoesjaparov Tashkent
20 Pjotr Ugrumov Dinamo Riga
1990
1 Pjotr Ugrumov Dinamo Riga
2 Rikho Suun Tallinn
3 Vladimir Pulnikov Titan Kiev
4 Ivan Ivanov Urmary
5 Vassili Zhdanov Belgorod
6 Djamolidin Abdoesjaparov Tashkent
7 Dainis Ozols Dinamo Riga
8 Viktor Klimov Simferopol
9 Assiat Saitov Samara
10 Romes Gainetdinov CSKA Moskou
11 Joeri Manouylov CSKA Moskou
12 Andrei Tchmil Khabarovsk
13 Sergei Soekhoroetsjenkov Lokomotiv
14 Konstantin Khrabsov CSKA Moskou
15 Marat Ganeev Tatarstan
16 Victor Manakov Lokomotiv
17 Tomas Kirsipuu Tartu
18 Oleg Jarotsjenko Belgorod
19 Andrei Vedernikov Samara
20 Sergei Uslamine Samara
1989
1.Andrei Tchmil Moldavië
2.Sergei Soekhoroetsjenkov Rusland
3.Konstantin Khrabsov Rusland
4.Vladimir Pulnikov Oekraïne
5.Viktor Manakov Rusland
6.Marat Ganeev Rusland
7.Andrei Vedernikov Rusland
8.Alexander Zinoviev Oekraïne
9.Joeri Kashirin Rusland
10.Oleg Jarotsjenko Oekraïne
11.Viktor Demidenko Rusland
12.Rikho Suun Estland
13.Tomas Kirsipuu Estland
14.Vladimir Volochin Rusland
15.Ivan Ivanov Rusland
16.Pjotr Ugrumov Letland
17.Igor Gerasimov Vizir
18.Vassili Zhdanov Rusland
19.Viktor Klimov Rusland
20.Sergei Uslamine Oekraïne
1988
1.Sergei Uslamine Oekraïne
2.Oleg Jarotsjenko Oekraïne
3.Alexander Zinoviev Oekraïne
4.Viktor Demidenko Rusland
5.Evgeny Zagrebelny Rusland
6.Andrei Vedernikov Rusland
7.Sergei Kasputine Litouwen
8.Dimitri Sapajanov Rusland
9.Tomas Kirsipuu Estland
10.Dmitri Pianykhe Oekraïne
11.Djamolidine Abdoesjaparov Oezbekistan
12.Arvi Tammesalu Estland
13.Janus Kuum Estland
14.Nikolai Kociakov Rusland
15.Sergei Navolokin Oekraïne
16.Rikho Suun Estland
17.Vladimir Chubikov Rusland
18.Sergei Soekhoroetsjenkov Rusland
19.Oleg Chujda Oekraïne
20.Evgeny Antonovitsj Rusland

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.