2002
1.Daniel Spence H.S.B.C. Zuid-Afrika
2.Ian McLeod H.S.B.C. Zuid-Afrika
3.Jaco Odendaal Minolta Zuid-Afrika
4.Simon Kessler Microsoft Zuid-Afrika
5.David George Omega Zuid-Afrika
6.Piotr Chmielewski Mroz Polen
7.Bjorn Glasner Team Cologne Duitsland
8.Artur Babaitsev Nurnberger Rusland
9.Nicholas White H.S.B.C. Zuid-Afrika
10.Tiaan Kannemeyer Minolta Zuid-Afrika
11.Timo Scholz Wiesenhof Duitsland
12.Enrico Poitschke Wiesenhof Duitsland
13.Johan Van Der Berg Microsoft Zuid-Afrika
14.Neil McDonald H.S.B.C. Zuid-Afrika
15.Ryan Cox Team Cologne Zuid-Afrika
16.Malcolm Lange H.S.B.C. Zuid-Afrika
17.Frantisek Trkal Wustenrot Tsj.Republiek
18.Mannie Heymans Nat.selectie Namibia
19.Zbigniew Piatek Mroz Polen
20.Wesley Cole C.S.C. Zuid-Afrika

2001
1.Roberto Lezaun Orbea Spanje
2.Alistair Kay Chamalierois Gr.Brit.
3.Ludovic Dubau Orbea Frankrijk
4.Jens Zemke Nürnberger Duitsland
5.Lubor Tesar Wüstenrot Tsjechië
6.Ross Muir Chamalierois Gr.Brit.
7.Piotr Chmielewski Mroz Polen
8.Nicholas White H.S.B.C. Zuid-Afrika
9.Josu Silloniz Orbea Spanje
10.Eugen Wacker Mroz Kirgizië
11.Gorka Arrizabalaga Orbea Spanje
12.Morne Bester IBM-Lotus Zuid-Afrika
13.Jérôme Chevalier Orbea Frankrijk
14.Enrico Poitschke Wiesenhof Duitsland
15.Zbigniew Piatek Mroz Polen
16.Jeremy Maartins H.S.B.C. Zuid-Afrika
17.James Perry IBM-Lotus Zuid-Afrika
18.David George Ryder Zuid-Afrika
19.Kazimierz Stafiej Mroz Polen
20.Kosie Loubser IBM-Lotus Zuid-Afrika
2000
1.Martin Cotar Post Swiss Kroatië
2.Michael Creed Saeco V.S.A.
3.Jörg Scherf Team Cologne Duitsland
4.Tobias Steinhauser Gerolsteiner Duitsland
5.Alberto Elli Telekom Italië
6.James Perry IBM-Lotus Zuid-Afrika
7.Malcolm Lange H.S.B.C. Zuid-Afrika
8.Jacques Fullard Nat.selectie Zuid-Afrika
9.Nicolas Fritsch Française des Jeux Frankrijk
10.Kosie Loubser IBM-Lotus Zuid-Afrika
11.Olaf Pollack Gerolsteiner Duitsland
12.Steffen Wesemann Telekom Duitsland
13.Dirk Müller Post Swiss Duitsland
14.Jac-Louis Van Wijk H.S.B.C. Zuid-Afrika
15.Florian Wiesinger Minolta Oostenrijk
16.Nicholas White H.S.B.C. Zuid-Afrika
17.Douglas Ryder IBM-Lotus Zuid-Afrika
18.Marco Van Dommelen Minolta Zuid-Afrika
19.Robert Hunter Nat.selectie Zuid-Afrika
20.Sören Petersen Team Cologne Denemarken
1999
1.Robert Hunter Lampre Zuid-Afrika
2.David George US-Postal Zuid-Afrika
3.Dimitri Fofonov Collstrop Kazakstan
4.Gabriele Missaglia Lampre Italië
5.Gilberto Zattoni Amore & Vita Italië
6.Seth Pelusi Saturn V.S.A.
7.Nicholas White Nat.selectie Zuid-Afrika
8.George Hincapie US-Postal V.S.A.
9.Uwe Peschel Gerolsteiner Duitsland
10.Davy Dubbeldam P.S.V.Köln Nederland
11.Michael Rich Gerolsteiner Duitsland
12.Thomas Liese Nürnberger Duitsland
13.Uwe Ampler Agro-Adler Duitsland
14.Douglas Ryder Peaceforce Zuid-Afrika
15.Andreas Walzer Gerolsteiner Duitsland
16.Michael Andersson Accept Card Zweden
17.Stephan Gottschling Agro-Adler Duitsland
18.Neil McDonald Nat.selectie Zuid-Afrika
19.Jacques Fullard Nat.selectie Zuid-Afrika
20.Andrei Mizourov Collstrop Kazakstan
1998
1.Brett Aitkin Jayco Australië
2.Peter Verbeken Ipso België
3.Stuart O’Grady Gan Australië
4.Andreas Walzer Continentale B.R.D.
5.Roberto Gaggioli W.A.I.S. Italië
6.Andrei Kirilev Festina Kazakstan
7.Ludovic Auger Big Mat Frankrijk
8.Jay Sweet Big Mat Australië
9.Marc Lotz Rabobank Nederland
10.Patrick Jonker Rabobank Nederland
11.Johan Bruinsma Rabobank Nederland
12.Robbie McEwen Rabobank Australië
13.Eddie Hollands W.A.I.S. Australië
14.Jens Voigt Gan B.R.D.
15.Vjatsjeslav Djavanian Big Mat Rusland
16.Franky Van Haesebroucke Ipso België
17.Tristan Priem Jayco Australië
18.Brent McCaig W.A.I.S. Australië
19.Andreas Beikirch Continentale B.R.D.
20.Steve Williams Jayco Australië
1997
1.Christophe Moreau Festina Frankrijk
2.Fabian Jeker Festina Zwitserland
3.Jaime Hernandez Festina Spanje
4.Yvon Ledanois Gan Frankrijk
5.Felix Garcia Casas Festina Spanje
6.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.
7.Chris Boardman Gan Gr.Brit.
8.Chris Walker Nutrafig Gr.Brit.
9.Cédric Vasseur Gan Frankrijk
10.Tristan Priem Jayco Australië
11.Dirk Schumann Continentale Duitsland
12.Stuart O’Grady Gan Australië
13.Rolf Huser Post Swiss Zwitserland
14.Gerd Audehm Nürnberger Duitsland
15.Raphael Schweda Continentale Duitsland
16.Neil Stephens Festina Australië
17.Sébastien Médan Festina Frankrijk
18.Jacques Jolidon Cologne Zwitserland
19.Zach Conrad Continentale V.S.A.
20.Chann McRae Saturn V.S.A.
1996
1.Sergei Ivanov Lada Rusland
2.Dirk Müller Bayer Duitsland
3.Nicola Minali Gewiss Italië
4.Scott Mercier Saturn V.S.A.
5.Andrew McLean Peaceforce Zuid-Afrika
6.Jens Voigt Öschelbronn Duitsland
7.Rudy Kemna Foreldorado Nederland
8.Michael Rich Leipzig Duitsland
9.Magnus Bäckstedt Collstrop Zweden
10.Stefano Zanini Gewiss Italië
11.Raymond Meys Foreldorado Nederland
12.Gabriele Colombo Gewiss Italië
13.Jeff Evanshine Saturn V.S.A.
14.Alan Wohlhuter Peaceforce Zimbabwe
15.Alberto Volpi Gewiss Italië
16.Vadim Kravtsjenko Nat.selectie Kazakstan
17.Artur Babaitsev Lada Rusland
18.Andrei Mizourov Nat.selectie Kazakstan
19.Alexander Vinokourov Nat.selectie Kazakstan
20.Jon Odriozola Gewiss Spanje
1995
1.Magnus Bäckstedt Wirsbo Zweden
2.David Etxebarria O.N.C.E. Spanje
3.Hendrik Van Dijck T.V.M. België
4.Peter Van Petegem T.V.M. België
5.Servais Knaven T.V.M. Nederland
6.Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
7.Laurent Jalabert O.N.C.E. Frankrijk
8.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
9.Pedro Silva Sicasal Portugal
10.Rolf Aldag Telekom Duitsland
11.Steven De Jongh T.V.M. Nederland
12.Michel Lafis Amore & Vita Zweden
13.Luis Maria Diaz De Otazu O.N.C.E. Spanje
14.Michael Andersson Sicasal Zweden
15.Erik Breukink O.N.C.E. Nederland
16.Douglas Ryder Peaceforce Zuid-Afrika
17.Kiko Garcia Armendaris O.N.C.E. Spanje
18.Vitor Gamito Sicasal Portugal
19.Allan Wohlhuter Peaceforce Zimbabwe
20.Robbie McEwen Nat.selectie Australië
1994
1.Alan McCormack Higgins Ierland
2.Graeme Miller Scott Nieuw-Zeeland
3.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.
4.Tyler Hamilton US-Postal V.S.A.
5.Bart Bowen Saturn V.S.A.
6.Asier Guenetxea Euskadi Spanje
7.Mark Southard Scott V.S.A.
8.Malcolm Elliot Chevrolet Groot-Brittannië
9.Gordon Fraser Motorola Canada
10.Darren Baker US-Postal V.S.A.
11.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop België
12.Nate Reiss US-Postal V.S.A.
13.Paul Brosnan Nat.selectie Australië
14.Remigius Lupeikis US-Postal Litouwen
15.Jeff Evanshine Nutrafig V.S.A.
16.Scott Fortner Saturn V.S.A.
17.Roberto Gaggioli Chevrolet Italië
18.Marty Jemison US-Postal V.S.A.
19.Harm Jansen Nutrafig Nederland
20.Dirk Friel Higgins V.S.A.
1993
1.Vladimir Abramov Lokosphinx Rusland
2.Georg Totschnig Scott Oostenrijk
3.Jens Voigt Schauff-Öschelbronn Duitsland
4.Jan Bogaert Imperial Truck Hire België
5.Christian Lademann Schauff-Öschelbronn Duitsland
6.Alexandre Botcharov Lokosphinx Rusland
7.Pjotr Kochelenko Lokosphinx Rusland
8.Anthony Malarczyk Nationale selectie Gr.Brit.
9.John Groom Jayco Australia
10.Dimitri Tsjerkasjin Lokosphinx Rusland
11.Andrei Zintsjenko Lokosphinx Rusland
12.Nico Emonds Imperial Truck Hire België
13.Andrew McLean Imperial Truck Hire Zuid-Afrika
14.Willy Engelbrecht Southern Sun Zuid-Afrika
15.Anton Duvenage V.C.Lincolnshire Zuid-Afrika
16.Steve Calland Nationale selectie Gr.Brit.
17.Jean-Pierre Van Zijl Nationale selectie Zuid-Afrika
18.Matthew Illingworth Nationale selectie Gr.Brit.
19.Stephan Gottschling Schauff-Öschelbronn Duitsland
20.Simon Bray Nationale selectie Gr.Brit.
1992
1.Robert Millar T.V.M. G.B.
2.Oliverio Rincon O.N.C.E. Colombia
3.Laurent Roux Castorama Frankrijk
4.Sean Kelly Catavana Ierland
5.Ronan Pensec Histor Frankrijk
6.Steve Bauer Motorola Canada
7.Marc Madiot Catavana Frankrijk
8.Janus Kuum Trident Noorwegen
9.Zenon Jaskula Jolly Polen
10.Bruno Cornillet Histor Frankrijk
11.Phil Anderson Motorola Australië
12.Olaf Ludwig Telekom Duitsland
13.Eric Caritoux Chazal Frankrijk
14.Andy Hampsten Motorola V.S.A.
15.Akira Asada Catavana Japan
16.Gilb.Duclos-Lassalle Gan Frankrijk
17.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
18.Johnny Weltz Artiach Denemarken
19.Uwe Raab Telekom Duitsland
20.Greg Lemond Gan V.S.A.
1991
1.Stephen Roche Carrera Ierland
2.Eric Caritoux Chazal Frankrijk
3.Philippe Bouvatier Castorama Frankrijk
4.Jens Veggerby Subaru Denemarken
5.Falk Boden Festina Duitsland
6.Robert Millar T.V.M. G.B.
7.Jean-Claude Bagot Castorama Frankrijk
8.Marc Madiot Subaru Frankrijk
9.Gert Jakobs Festina Nederland
10.Thierry Claveyrolat Gan Frankrijk
11.Gilb.Duclos-Lassalle Gan Frankrijk
12.Jeff Pierce Chevrolet V.S.A.
13.Adri van der Poel Mercatone Uno Nederland
14.Greg Lemond Gan V.S.A.
15.Laurent Biondi Chazal Frankrijk
16.Jérôme Simon Gan Frankrijk
17.Milan Jurco Varta Tsjechië
18.Erich Maechler Jolly Zwitserland
19.Andrzej Mierzejewski Chevrolet Polen
20.Marat Ganeev Varta Rusland
1990
1.Scott Moninger Coors V.S.A.
2.Franco Ballerini GB-MG Italië
3.Jan Goessens GB-MG België
4.Corné Van Rijen Varta Nederland
5.Davis Phinney Coors V.S.A.
6.Carlo Bomans GB-MG België
7.Marek Kulas La William Polen
8.Stephen Swart Coors Nieuw-Zeeland
9.Dick Dekker Varta Nederland
10.Benny Heylen La William België
11.Zenon Jaskula GB-MG Polen
12.Thierry Marie Castorama Frankrijk
13.Denis Roux Subaru Frankrijk
14.Mike Engleman Coors V.S.A.
15.Jan Siemons T.V.M. Nederland
16.Roberto Gaggioli Coors Italië
17.Bart Bowen Subaru V.S.A.
18.Dave Mann Coors Gr.Brit.
19.Thomas Barth T.V.M. Duitsland
20.Nigel Perry Varta Gr.Brit.
1989
1.Stefano Della Santa Amore & Vita Italië
2.Gary Clively Grand Prix Cycles Australië
3.Brian Miller Repco Australië
4.Dimitri Konyshev T.V.M. Sovjetunie
5.Stefano Giraldi Amore & Vita Italië
6.Roberto Pelliconi Amore & Vita Italië
7.Brian Petersen Amore & Vita Denemarken
8.Michael Hübner Telekom Duitsland
9.Karsten Wolf Telekom Duitsland
10.Eddie Salas Amore & Vita Australië
11.Gary Neiwand Kelly Australië
12.Alain Van Den Bossche T.V.M. België
13.Mike Engleman Coors V.S.A.
14.Erwin Nijboer Telekom Nederland
15.John Talen P.D.M. Nederland
16.Jörg Müller T.V.M. Zwitserland
17.Udo Bölts Telekom Duitsland
18.Chris Lillywhite Banana Gr.Brit.
19.Stephen Fairless Grand Prix Cycles Australië
20.Scott Sunderland T.V.M. Australië
1988
1.Shane Sutton Banana Australië
2.Dag Erik Pedersen T.V.M. Noorwegen
3.Greg Lemond “Z” V.S.A.
4.Guido Bontempi Carrera Italië
5.Denis Roux Toshiba Frankrijk
6.Ludo Peeters Stuttgart België
7.Paolo Rosola Gis Italië
8.Gilb.Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
9.Dominique Arnaud Banesto Frankrijk
10.Frédéric Brun R.M.O. Frankrijk
11.Giuseppe Saronni Diana Italië
12.Fons De Wolf Tulip België
13.Johan van der Velde Tulip Nederland
14.Kim Andersen “Z” Denemarken
15.Philippe Chevalier Histor Frankrijk
16.René Martens Tulip België
17.Niki Rüttiman Helvetia Zwitserland
18.Stéphane Guay Tulip Frankrijk
19.Eric Heiden 7-Eleven V.S.A.
20.Pascal Poisson “Z” Frankrijk
1987
1.Daniel Castro Polli Argentinië
2.John Mullan Percy Bilton Nieuw-Zeeland
3.Rob Holden Percy Bilton G.B.
4.Scott Stewart Polli Australië
5.Eddie Salas Polli Australië
6.Marcello Alexandre Polli Argentinië
7.Tim Jamieson Polli Australië
8.Abadi Kazem Khatoum Nat.selectie Iran
9.Vagn Scharling Nat.selectie Denemarken
10.Mark Matthews Nat.selectie Australië
11.Stefano Tomasini Pepsi Cola Italië
12.Christian Thary Pepsi Cola Frankrijk
13.Steve Sefton Percy Bilton G.B.
14.Robert Dowdell Topsport V.S.A.
15.Scott Berryman Schwinn V.S.A.
16.Mike Engleman Schwinn V.S.A.
17.Robert Burns Nat.selectie Australië
18.Enrico Galleschi Pepsi Cola Italië
19.Jan Jörgensen Nat.selectie Denemarken
20.Alessio di Basco Pepsi Cola Italië
1986
1.Frédéric Vichot R.M.O. Frankrijk
2.Gilb.Duclos-Lassalle “Z” Frankrijk
3.Thomas Barth T.V.M. D.D.R.
4.Jérôme Simon “Z” Frankrijk
5.Andrei Vedernikov Petrosport Rusland
6.Luis Herrera Ryalcao Colombia
7.Kim Andersen “Z” Denemarken
8.Guido Bontempi Carrera Italië
9.Falk Boden P.D.M. D.D.R.
10.Stephen Roche Carrera Ierland
11.Manuel Cunha Sicasal Portugal
12.Jean-François Bernard Banesto Frankrijk
13.Edgar Corredor Sicasal Colombia
14.Greg Lemond “Z” V.S.A.
15.Marino Lejaretta O.N.C.E. Spanje
16.Adri van der Poel Tulip Nederland
17.Robert Millar T.V.M. G.B.
18.Jeff Pierce Chevrolet V.S.A.
19.Milan Jurco Varta Tsjechoslovakije
20.Marat Ganeev Petrosport Rusland
1985
1 Gary Beneke Hillex Zuid-Afrika
2 Luc Leblanc Limousin Frankrijk
3 Mikos Rnjankovic Nat.selectie Joegoslavië
4 Arvi Tammesalu Nat.selectie U.S.S.R.
5 Michael Lynch Repco Australië
6 Peter Hofland Nat.selectie Nederland
7 Renato Ferraro Malvor Brazilië
8 Thijs De Vries Nat.selectie Nederland
9 Martin Schalkers Nat.selectie Nederland
10 Slawomir Krawzyck Nat.selectie Polen
11 Peter Stevenhaagen Nat.selectie Nederland
12 Russell Chafe Nat.selectie Canada
13 Piet Kleine Nat.selectie Nederland
14 Ragnar Martens Nat.selectie Nederland
15 Jac Van Der Poel Nat.selectie Nederland
16 Joslyn Chavarria Nat.selectie Ivoorkust
17 Marnix Lameire Nat.selectie België
18 Koen Van Rooy Nat.selectie België
19 Dave Nie Twickenham GBr
20 Silvano Rinco Nat.selectie Italië
1984
1 Eugene Urbany Gianni Motta Luxemburg
2 Uli Rottler Schauff BRD
3 Rein Valkenburg Realtime Nederland
4 Matt Czarnecki Alpine Stars VSA
5 Ertjies Bezuidenhout Realtime ZAf
6 Roger Honegger Nat.selectie Zwitserland
7 Mike Kloser Alpine Stars VSA
8 Gerhard Zadrobilek Atala Oostenrijk
9 Bruno Lebras Bic Frankrijk
10 Ned Overend Alpine Stars VSA
11 Petr Hric Nat.selectie Tsjechoslovakije
12 Bernt Johansson Nat.selectie Zweden
13 Dave Barnett Brothers NZl
14 Jan Erik Ostergaard Nat.selectie Denemarken
15 Mike Kluge Schauff BRD
16 David Juarez Alpine Stars VSA
17 Claudio Vandelli Atala Italië
18 Jose Alfonso Lopez Linares Varta Colombia
19 Gilles Sanders Bic Frankrijk
20 Manfred Hahn Nat.selectie Oostenrijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s