2004
1 Petter Renang Bianchi Zweden
2 Massimo Giunti Domina Vacanze Italië
3 Kimmo Kananen Bianchi Finland
4 Mattias Carlzon Alingsas Zweden
5 Tobias Lergard Bianchi Zweden
6 Matthias Carlsson Bianchi Zweden
7 Jonas Ljungblad Amore&Vita Zweden
8 Johan Flodin Tranemo Zweden
9 Jan Mattsson Upsala Zweden
10 Martin Axelsson Dalarna Zweden
11 Michael Johansson Revanche Zweden
12 Marcus Juneholt Cykelcity Zweden
13 Jonas Holmkvist Bianchi Zweden
14 Roger Karlsson Dalarna Zweden
15 Martin Vestby Bianchi Noorwegen
16 Fredrik Modin Malarenergi Zweden
17 Johan Svensson Differdange Zweden
18 Mikael Hagg Upsala Zweden
19 Marcus Ljungqvist Alessio Zweden
20 Hakan Nilsson Differdange Zweden

2003
1 Matthias Knaubert Schuler Oostenrijk
2 Paul Thomas Nat.selectie V.S.A.
3 Carl Davey Nat.selectie GBr
4 Maxim Gogolev Nat.selectie Rusland
5 Olaf Pollack Gerolsteiner BRD
6 Peter Middlehurst Bianchi GBr
7 Levi Leipheimer Rabobank VSA
8 Hugo Hocknell Bianchi GBr
9 Valery Agofonov Nat.selectie Rusland
10 Richard Lister Nat.selectie GBr
11 Jonas Holmkvist Bianchi Zweden
12 Glen Stamford Nat.selectie GBr
13 Magnus Backstedt Fakta Zweden
14 Leo Karstens Jeantex BRD
15 Jonas Olsson Bianchi Zweden
16 Petter Renang Bianchi Zweden
17 Thomas Lovkvist Bianchi Zweden
18 Jussi Veikkanen Malarenergi Finland
19 Gonzalo Garrido Lider Chili
20 Jonas Ljungblad Bianchi Zweden
2002
1 Magnus Backstedt Fakta
2 Jonas Holmkvist Bianchi
3 Thomas Lovkvist Bianchi
4 Tobias Lergard Bianchi
5 Mikael Segersall Bianchi
6 Tomas Gronqvist Fakta
7 Stefan Adamsson Bianchi
8 Johan Nyman Aastorp
9 Jan Mattsson Upsala
10 Fredrik Johansson Malarenergi
11 Petter Renang Bianchi
12 Martin Johansson Molndal
13 John Nilsson V.C.Aix
14 Jonas Ljungblad Bianchi
15 Jesper Ingevaldsson Bianchi
16 Martin Axelsson Degeberga
17 Martin Rittsel Fakta
18 Johan Svensson Malarenergi
19 Matthias Carlsson Ringerike
20 Michael Johansson C.K.Hymer
2001
1.Marcus Ljungqvist Fakta
2.Magnus Backstedt Fakta
3.Jonas Olsson Crescent
4.Matthias Carlsson Degeberga
5.Erik Wendel Crescent
6.Martin Rittsel CSC-Tiscali
7.Tomas Gronqvist Amore & Vita
8.Gustav Larsson Crescent
9.Kristoffer Ingeby Marlux
10.Niclas Ekstrom Malarenergi
11.Jonas Holmkvist Crescent
12.Jan Mattsson Upsala
13.Fredrik Johansson Malarenergi
14.Mikael Segersall Crescent
15.Jonas Gartman Aastorp
16.Martin Axelsson Sollero
17.Anders Gerhardsson Bure
18.Jonas Ljungblad Amore & Vita
19.Tobias Lergard Crescent
20.Hakan Nilsson Degeberga
2000
1.Bart Voskamp Bankgiroloterij Nederland
2.Tomas Gronqvist Amore & Vita Zweden
3.Bram Schmitz Bankgiroloterij Nederland
4.Jeremy Hunt Big Mat Engeland
5.Guillaume Auger Big Mat Frankrijk
6.Stephane Berges AG2R Frankrijk
7.Gerben Lowik Bankgiroloterij Nederland
8.Sergei Oetsjakov CCC-Polsat Oekraine
9.Roger Hammond Palmans-Collstrop Engeland
10.Marc Lotz Rabobank Nederland
11.Roy Sentjens Rabobank Nederland
12.Rene Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
13.Jonas Ljungblad Amore & Vita Zweden
14.Ondrej Sosenka CCC-Polsat Tsj.Republiek
15.Fredrik Modin Malarenergi Zweden
16.Bram De Groot Rabobank Nederland
17.Bert Roesems Palmans-Collstrop Belgium
18.Michael Sandstod CSC-Tiscali Denemarken
19.Gustav Larsson Nat.selectie Zweden
20.Massimiliano Lelli Cofidis Italia
1999
1.Martin Müller Team Cologne Duitsland
2.Stefan Kupfernagel Team Cologne Duitsland
3.Chris Peers Cofidis België
4.Seweryn Kohut Amore & Vita Polen
5.Raphael Schweda Team Coast Duitsland
6.Thor Hushovd Crédit Agricole Noorwegen
7.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
8.Niclas Ekström Malerengi Zweden
9.Kurt-Asle Arvesen Fakta Noorwegen
10.Lazslo Bodrogi Mapei Quickstep Hongarije
11.Joona Laukka Malerengi Finland
12.Marcus Ljungqvist Fakta Zweden
13.Ole-Sigurd Simensen Malerengi Noorwegen
14.Andrei Mizourov Telekom Kazakstan
15.Coen Boerman Rabobank Nederland
16.Stephan Schreck Telekom Duitsland
17.Jos Lucassen Team Cologne Nederland
18.Torsten Hieckmann Telekom Duitsland
19.Tomas Grönqvist Amore & Vita Zweden
20.Oscar Freire Mapei Quickstep Spanje
1998
1.Kristoffer Ingeby Etupes
2.Tobias Lergard Crescent
3.Gustav Larsson Crescent
4.Michael Andersson Mercatone Uno
5.Fredrik Modin Cycle P.
6.John Nilsson Elite z/c
7.Erik Jungaker Scott
8.Henrik Sparr Trek
9.Jonas Nyman Cycle P.
10.Jonas Ljungblad Crescent
11.Magnus Lömäng Cycle P.
12.Jonas Olsson Crescent
13.Stefan Adamsson Team Coast
14.Johan Nordlund Velodrom
15.Petter Rennang Crescent
16.Matthias Carlsson Cykel City
17.Martin Rittsel CSC-Tiscali
18.Magnus Albertsson Elite z/c
19.Örjan Gustavsson Elite z/c
20.Erik Wendel Crescent
1997
1.Michael Andersson De Nardi
2.Niklas Axelsson Panaria
3.Jonas Ljungblad Crescent
4.Kristoffer Ingeby Wirsbo
5.Stefan Adamsson Crescent
6.Petter Rennang Crescent
7.Tobias Lergard Crescent
8.Magnus Albertsson Wirsbo
9.Jonas Rydberg Crescent
10.Krister Sjödahl Crescent
11.Matthias Carlsson Wirsbo
12.John Nilsson Wirsbo
13.Marcus Ljungqvist Fakta
14.Magnus Bäckstedt Crédit Agricole
15.Jonas Olsson Espoir
16.Michel Lafis Farm Frites
17.Klas Johansson Crescent
18.Martin Axelsson Falkenberg
19.Tobias Johansson Bianchi
20.Matias Eriksson C.K.Bure
1996
1.Stuart O’Grady Crédit Agricole Australië
2.Marcel Gono Crédit Agricole Australië
3.Erwin Thijs Vlaanderen 2002 België
4.Andreas Kappes Agro-Adler Duitsland
5.Wilfried Cretskens Vlaanderen 2002 België
6.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
7.Jakob Piil Jack & Jones Denemarken
8.Thor Hushovd Crédit Agricole Noorwegen
9.Fabio Malberti Amica Chips Italië
10.Martin Rittsel Jack & Jones Zweden
11.Michael Blaudzun Jack & Jones Denemarken
12.Laurent Brochard Jean Delatour Frankrijk
13.Michael Sandstöd Jack & Jones Denemarken
14.Ronny Lauke Agro-Adler Duitsland
15.Nicolai Bo Larsen Jack & Jones Denemarken
16.Kurt-Asle Arvesen Amica Chips Noorwegen
17.Giuliano Figueras Mapei Quickstep Italië
18.Andrea Noé Mapei Quickstep Italië
19.Marcus Ljungqvist Fakta Zweden
20.Danilo Hondo Telekom Duitsland
1995
1.Jakob Piil Accept Card Denemarken
2.David George US-Postal Zuid-Afrika
3.Jesper Skibby Jack & Jones Denemarken
4.Thor Hushovd Nat.selectie Noorwegen
5.Martin Rittsel Chicky World Zweden
6.Alessandro Petacchi Navigare Italië
7.Marco Di Renzo Cantina Tollo Italië
8.Steffen Kjaergaard Chicky World Noorwegen
9.Stuart O’Grady CréditAgricole Australië
10.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
11.Michael Andersson Accept Card Zweden
12.Nicki Sörensen Chicky World Denemarken
13.Sven Nijs Rabobank België
14.Andreas Klier T.V.M. Duitsland
15.Christophe Oriol Casino Frankrijk
16.Michael Blaudzun Jack & Jones Denemarken
17.Servais Knaven T.V.M. Nederland
18.Michel Lafis T.V.M. Zweden
19.Jan Karlsson Accept Card Zweden
20.Gerrit Glomser Navigare Oostenrijk
1994
1 Niklas Axelsson Navigare
2 Martin Rittsel Chicky
3 Tomas Gronqvist Cristalera
4 Roger Persson Crescent
5 Michael Andersson Acceptcard
6 Jonas Ljungblad Wirsbo
7 Jan Karlsson Acceptcard
8 Tobias Lergard Erive
9 Tony Andersson Borlange
10 Michel Lafis T.V.M.
11 Rickard Almqvist Postgirot
12 Petter Renang Crescent
13 Henrik Sparr De Nardi
14 Magnus Backstedt Crédit Agricole
15 Michael Johansson C.K.Hymer
16 Glenn Magnusson US-Postal
17 Erik Jungaker Scott
18 Jocke Bernstroem Cycle P.
19 Marcus Ljungqvist Cantina
20 Martin Axelsson Velodrome
1993
1 Michael Andersson T.V.M.
2 Martin Rittsel Cantina Tollo
3 Michel Lafis T.V.M.
4 Niklas Axelsson Scrigno
5 Glenn Magnusson Amore&Vita
6 Jan Karlsson Acceptcard
7 Magnus Backstedt Crédit Agricole
8 Erik Jungaker Scott
9 Henrik Sparr Wirsbo
10 Mickael Wranqvist Cristalera
11 Marcus Ljungqvist Cantina Tollo
12 Johan Malmsten G.T.
13 Esa Rosendahl Wirsbo
14 Patrik Wranqvist Cristalera
15 Markus Andersson Crescent
16 Dan Kullgren Erive
17 Philip Tavell Cycle P.
18 Matthias Carlsson Wirsbo
19 Jonas Emanuelsson Skaane
20 Tomas Gronqvist C.K.Eci
1992
1.Luca Belluomini Scrigno Italië
2.Steven De Jongh T.V.M. Nederland
3.Magnus Backstedt Gan Zweden
4.Marcus Ljungqvist Cantina Tollo Zweden
5.Michael Andersson T.V.M. Zweden
6.Martin Rittsel Cantina Tollo Zweden
7.Nikolai Bo Larsen T.V.M. Denemarken
8.Servais Knaven T.V.M. Nederland
9.Grzegorz Wajs Mroz Polen
10.Glenn Magnusson Amore & Vita Zweden
11.Jan Karlsson Accept Card Zweden
12.Thomas Brozyna Mroz Polen
13.Sascha Henrix Gerolsteiner Duitsland
14.Andrea Patuelli Amore & Vita Italië
15.Jeroen Blijlevens T.V.M. Nederland
16.Andreas Kappes Gerolsteiner Duitsland
17.Bert Grabsch Agro-Adler Duitsland
18.Massimo Strazzer Cantina Tollo Italië
19.Martin Kryger Accept Card Denemarken
20.Christopher Jenner Gan Nieuw-Zeeland
1991
1.Hans De Clercq Palmans België
2.Lars Michaelsen T.V.M. Denemarken
3.Gian-Paolo Mondini Amore & Vita Italië
4.Stephan Gottschling Cottbus Duitsland
5.Servais Knaven T.V.M. Nederland
6.Jeroen Blijlevens T.V.M. Nederland
7.Danny Daelman Palmans België
8.Svein-Gaute Hölestöl Nat.selectie Noorwegen
9.Louis De Koning T.V.M. Nederland
10.Volker Ordowski Öschelbron Duitsland
11.Steven De Jongh T.V.M. Nederland
12.Casper Van Der Meer Foreldorado Nederland
13.Magnus Backstedt Palmans Zweden
14.John Van Den Akker Foreldorado Nederland
15.Marc Strange Jacobsen Nat.selectie Denemarken
16.Allen Andersson Postgirot Zweden
17.Glenn Magnusson Amore & Vita Zweden
18.Dainis Ozols Mroz Letland
19.Martin Rittsel Postgirot Zweden
20.Michael Van Der Wolf Foreldorado Nederland
1990
1 Johan Fredriksson Wirsbo
2 Michael Andersson T.V.M.
3 Martin Rittsel Wirsbo
4 Dan Kullgren Erive
5 Glenn Magnusson Amore&Vita
6 Michel Lafis Telekom
7 Henrik Sparr Wirsbo
8 Magnus Ljungblad Molndal
9 Martin Johansson Molndal
10 Arvid Nilsson Molndal
11 Erik Jungaker Scott
12 Mickael Wranqvist VC Roubaix
13 Magnus Backstedt Palmans
14 Jan Karlsson Cristalera
15 Niklas Axelsson Palmans
16 Johan Malmsten G.T.
17 Patrik Wranqvist VC Roubaix
18 Markus Andersson Crescent
19 Philip Tavell Erive
20 Matthias Carlsson Cristalera
1989
1.Michael Andersson Telekom
2.Michel Lafis Telekom
3.Glenn Magnusson Amore & Vita
4.Magnus Bäckstedt Collstrop
5.Mickael Wranqvist Cristalera
6.Johan Malmsten G.T.
7.Henrik Sparr Wirsbo
8.Niklas Axelsson Cristalera
9.Pasi Hokkanen Skaane
10.Jan Karlsson Wirsbo
11.Markus Andersson z/c
12.Allan Andersson Crescent
13.Martin Rittsel Wirsbo
14.Daniel Sjöberg Collstrop
15.Patrik Wranqvist z/c
16.Dan Kullgren Erive
17.Sture Stensson Cristalera
18.Peter Larsson Erive
19.Magnus Ljungblad Wirsbo
20.Anders Magnusson Boraas
1988
1 Michael Blaudzun Rabobank Denemarken
2 Michel Lafis Telekom Zweden
3 Bert Dietz Telekom BRD
4 Max Van Heeswijk Motorola Nederland
5 Glenn Magnusson Amore&Vita Zweden
6 Koos Moerenhout Rabobank Nederland
7 Jay Sweet Giant-AIS Australië
8 Markus Andersson Crescent Zweden
9 George Hincapie Motorola VSA
10 Tristan Priem Giant-AIS Australië
11 Philip Tavell Erive Zweden
12 Maurizio De Pasquale Amore&Vita Italië
13 Danny Nelissen Rabobank Nederland
14 Vjatsjeslav Ekimov Rabobank Rusland
15 Fabrizio Settembrini Amore&Vita Italië
16 Sture Stensson Cristalera Zweden
17 Jan Karlsson Wirsbo Zweden
18 Filippo Meloni Amore&Vita Italië
19 Jan Boven Rabobank Nederland
20 Peter Larsson Erive Zweden
1987
1.Magnus Bäckstedt Crescent Zweden
2.Martin Rittsel Wirsbo Zweden
3.Raymond Meys Asfra Nederland
4.Peter Van Petegem T.V.M. België
5.Hendrik Van Dijck T.V.M. België
6.Bart Voskamp T.V.M. Nederland
7.Michel Zanoli Asfra Nederland
8.Ronny Assez Asfra België
9.Philip Tavell Nat.selectie Zweden
10.Vjatsjeslav Ekimov Novell Rusland
11.Chris Peers Collstrop België
12.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
13.Edwig Van Hooydonck Novell België
14.Pedro Silva Sicasal Portugal
15.Dainis Ozols Novell Letland
16.Michel Lafis Amore & Vita Zweden
17.Jo Planckaert Collstrop België
18.Jean-Pierre Heyndrickx Collstrop België
19.Maarten Den Bakker T.V.M. Nederland
20.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
1986
1.Michael Andersson Sicasal
2.Michel Lafis Amore & Vita
3.Tommy Johansson Parkpre
4.Mickael Wranqvist Cristalera
5.Glenn Magnusson Crescent
6.Pasi Hokkanen Skaane
7.Henrik Sparr Wirsbo
8.Magnus Bäckstedt Crescent
9.Johan Malmsten G.T.
10.Martin Rittsel Wirsbo
11.Markus Andersson Crescent
12.Jan Karlsson Wirsbo
13.Patrik Wranqvist z/c
14.Klas Johansson Crescent
15.Allan Andersson Wirsbo
16.Michael Johansson C.K.Hymer
17.Torbjörn Olsson Swedbike
18.Dan Kullgren Erive
19.Esa Rosendahl z/c
20.Tobias Johansson Bianchi
1985
1.Michael Andersson Wirsbo
2.Tommy Johansson Barracuda
3.Michel Lafis Amore & Vita
4.Niklas Axelsson Wirsbo
5.Magnus Aström z/c
6.Henrik Sparr Wirsbo
7.Pasi Hokkanen Skaane
8.Magnus Bäckstedt Crescent
9.Martin Rittsel Wirsbo
10.Johan Malmsten G.T.
11.Markus Andersson Crescent
12.Jan Karlsson Wirsbo
13.Allan Andersson Wirsbo
14.Michael Johansson C.K.Hymer
15.Torbjörn Olsson Swedbike
16.Magnus Knutsson z/c
17.Esa Rosendahl z/c
18.Dan Kullgren Erive
19.Tobias Johansson Bianchi
20.Daniel Sjöberg Crescent
1984
1 Erik Dekker WordPerfect Nederland
2 Michel Lafis Amore&Vita Zweden
3 Arvis Piziks Trident Letland
4 Michael Blaudzun WordPerfect Denemarken
5 Niklas Axelsson Wirsbo Zweden
6 Henk Vogels Giant Australië
7 Martin Rittsel Wirsbo Zweden
8 Kari Myyrylainen Akilles Finland
9 Kaspars Ozers Motorola Letland
10 Leon Van Bon WordPerfect Nederland
11 Hendrik Van Dijck T.V.M. België
12 Alex Pedersen Herning Denemarken
13 Olivier Van Coningsloo Saxon België
14 Jean-Jacques Henry Bretagne Frankrijk
15 Allard Engels Giant Nederland
16 Giuseppe Palumbo Syracuse Italië
17 Godert De Leeuw Giant Nederland
18 Gert Vanderaerden Trident België
19 Wim Van De Meulenhof T.V.M. Nederland
20 Max Van Heeswijk Giant Nederland
1983
1.Michel Lafis Amore & Vita
2.Henrik Sparr Wirsbo
3.Michael Andersson Wirsbo
4.Magnus Bäckstedt Crescent
5.Martin Rittsel Wirsbo
6.Tony Andersson Crescent
7.Jan Karlsson Wirsbo
8.Markus Andersson Crescent
9.Allan Andersson Wirsbo
10.Michael Johansson C.K.Hymer
11.Torbjörn Olsson Swedbike
12.Magnus Knutsson z/c
13.Dan Kullgren Crescent
14.Tobias Johansson Bianchi
15.Daniel Sjöberg Crescent
16.Andreas Danielsson Crescent
17.Anders Magnusson Boraas
18.Anders Eklund z/c
19.Stefan Halleröd Wirsbo
20.Glenn Magnusson Crescent
1982
1.Kari Myyrylainen Nat.selectie Finland
2.Patrick Jonker Varta Australië
3.Aloïs Pfleger Varta Oostenrijk
4.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
5.Joona Laukka Nat.selectie Finland
6.Adri Van der Poel Tulip Nederland
7.Leith Sherwin Nat.selectie Australië
8.Peter Pieters Tulip Nederland
9.Lutz Lehmann Nat.selectie Duitsland
10.Luc Roosen Tulip België
11.Eddy Schurer T.V.M. Nederland
12.Paul Popp Varta Oostenrijk
13.Uldis Ansons Nat.selectie Letland
14.Sören Lilholt Tulip Denemarken
15.Rob Harmeling T.V.M. Nederland
16.Michael Andersson Wirsbo Zweden
17.Brian Holm Tulip Denemarken
18.Matthew Gilmore Nat.selectie Australië
19.Udris Arnolds Nat.selectie Letland
20.Gino Primo Varta België
1981
1.Dirk Schiffner Duitsland
2.Vladislav Bobrik G.O.S.
3.Rik Reinerink Nederland
4.Jean-Pierre Bourgeot Frankrijk
5.Jens Zemke Duitsland
6.Glenn Magnusson Zweden
7.Vjatsjeslav Ekimov G.O.S.
8.Frederic Wright Groot-Brittannië
9.Alexei Byakov G.O.S.
10.Claude Fabrigli Frankrijk
11.Robert Mionske V.S.A.
12.Alvaro Mejia Colombia
13.Tadashi Sangu Japan
14.Roman Kreuziger Tsjechoslowakije
15.Hendrik Sörensen Denemarken
16.Laurent Bézault Frankrijk
17.Yantcho Dobrev Bulgarije
18.Cameron Scott Nieuw-Zeeland
19.Petar Petrov Bulgarije
20.Davide Cassani Italië
1980
1.Johan Museeuw België
2.Richerd Vivien Frankrijk
3.Andrzej Mierzejewski Polen
4.Vassili Zhdanov U.S.S.R.
5.Edel Garcia Cuba
6.Koen Vekemans België
7.Mario Kummer D.D.R.
8.Uwe Ampler D.D.R.
9.Guy Rooms België
10.Hartmut Bölts B.R.D.
11.Alex Pedersen Denemarken
12.Miklos Somigyi Hongarije
13.Thomas Barth D.D.R.
14.Viatcheslav Ekimov U.S.S.R.
15.Olaf Lurvik Noorwegen
16.Ludek Styks Tsjechoslowakije
17.Evgeny Zagrebelny U.S.S.R.
18.John Brady Ierland
19.Frank Van Den Abeele België
20.Roberto Fortunato Italië
1979
1.Harry Hannus Finland
2.Henning Jörgensen Denemarken
3.Patrick Wachström Finland
4.Jocelyn Lovell Canada
5.Lothar Thoms D.D.R.
6.Philippe Bodier Frankrijk
7.Faustino Ruperez Spanje
8.Fausto Stiz Italië
9.Said Guseinov Sovjet-Unie
10.Eric Vermeulen Frankrijk
11.Gilbert Glaus Zwitserland
12.Ron Hayman Canada
13.Matthias Wiegand D.D.R.
14.Hendrik Caethoven België
15.Rolf Wicke B.R.D.
16.Pedro Perea Spanje
17.Krzysztov Sujka Polen
18.Arie Hassink Nederland
19.Stefan Mutter Zwitserland
20.Richard Trinkler Zwitserland
1978
1.Bernd Drogan D.D.R.
2.Jürg Brugmann Zwitserland
3.Helmut Wechselberger Oostenrijk
4.Patrocinio Jimenez Colombia
5.Sergei Soekhoroetsjenkov U.S.S.R.
6.Niki Rüttimann Zwitserland
7.Franz Spilauer Oostenrijk
8.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
9.Alfonso Florez Colombia
10.Andrei Vedernikov U.S.S.R.
11.Ivan Mitsjenko U.S.S.R.
12.Luis Herrera Colombia
13.Nico Emonds België
14.Rudy Rogiers België
15.Herbert Spindler Oostenrijk
16.Jean-Paul Van Poppel Nederland
17.Martin Ramirez Colombia
18.Francis Vermaelen België
19.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
20.Andrzej Serediuk Polen
1977
1.Herman Van Springel Safir België
2.Yves Hézard Puch Frankrijk
3.Willy De Geest Eurosoap België
4.Paul Sherwen La Redoute G.B.
5.Peter Zijerveld Alarmsystemen Nederland
6.Etienne Van der Helst Safir België
7.Maurice Le Guilloux Renault Frankrijk
8.Marcel Tinazzi Sem Frankrijk
9.Gary Sutton Falcon Australië
10.Jean-Marie Michel La Redoute Frankrijk
11.Dominique Celle Nat.selectie Frankrijk
12.Erich Jagsch Nat.selectie Oostenrijk
13.Miroslav Sykora Nat.selectie Tsjechoslovakije
14.Gregor Braun Famcucine B.R.D.
15.Dave Lloyd Falcon Engeland
16.Hubert Mathis Miko Frankrijk
17.Pierre Le Bigaut Miko Frankrijk
18.Patrick Clerc Sem Frankrijk
19.Henri Rinklin Puch B.R.D.
20.Dominique Sanders Sem Frankrijk
1976
1.Eric Vanderaerden België
2.Steven Rooks Nederland
3.Rolf Gölz B.R.D.
4.Brian Holm Denemarken
5.Teun Van Vliet Nederland
6.Sean Yates G.B.
7.Acacio Da Silva Portugal
8.Manuel Cunha Portugal
9.Marc Sergeant België
10.Maarten Ducrot Nederland
11.Adelino Teixeira Portugal
12.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
13.Danny Schoonbaert België
14.Alexandr Ruas Portugal
15.Andrei Vedernikov Sovjet-Unie
16.Dag-Erik Pedersen Noorwegen
17.Andreas Petermann D.D.R.
18.Gerard Veldscholten Nederland
19.Joeri Barinov Sovjet-Unie
20.Morten Saether Noorwegen
1975
1.Daniel Amardheil Frankrijk
2.Bernd Drogan D.D.R.
3.Andreas Petermann D.D.R.
4.Gianni Giacomini Italië
5.Richard Trinkler Zwitserland
6.Sergei Soekhoroetsjenkov Sovjet-Unie
7.Joeri Barinov Sovjet-Unie
8.Joeri Zacharov Sovjet-Unie
9.Francis Duteil Frankrijk
10.Guido Bontempi Italië
11.Gilbert Glaus Zwitserland
12.Ludek Kubias Tsjechoslovakije
13.Kryztov Sujka Polen
14.Tadeusz Krawzyck Polen
15.Pascal Dubois Frankrijk
16.Anatoly Yarkin Sovjet-Unie
17.Janusz Kowalski Polen
18.Marc Madiot Frankrijk
19.Kurt Ehrensperger Zwitserland
20.Jan Jankiewicz Polen
1974
1.Fjodor Vasilev Bulgarije
2.Fjodor Velikov Bulgarije
3.Antal Gabor Hongarije
4.Todor Csato Hongarije
5.Alvaro Morales Colombia
6.Titus Timcev Bulgarije
7.Petr Kocek Tsjechoslovakije
8.Haziz Hukic Joegoslavië
9.Antonio Madeira Cuba
10.Arsenius Arskovski Joegoslavië
11.Milan Kraker Joegoslavië
12.Krzysztov Sujka Polen
13.Malamud Makarov U.S.S.R.
14.Petr Matousek Tsjechoslovakije
15.Istvan Szlipcsevics Hongarije
16.Ivan Sapovalov U.S.S.R.
17.Janos Sipos Hongarije
18.Janusz Kierzkowski Polen
19.Eduard Rapp U.S.S.R.
20.Ryszard Szurkowski Polen
1973
1.Bernt Johansson Mariestadt
2.Alf Segersall Nat.Zweedse ploeg
3.Richard Trinkler Zwitserland
4.Gilbert Glaus Zwitserland
5.Tommi Prim Göteborg
6.Sven Ake Nilsson Malmö
7.Walter Baumgartner Zwitserland
8.Angelo Tosoni Italië
9.Bruno Wolfer Zwitserland
10.Serge Demierre Zwitserland
11.Stefan Mutter Zwitserland
12.Leif Hansson Malmö
13.Lennard Fagerlund Mariestadt
14.Knud Kvernerud Noorwegen
15.Tadeusz Mytnik Polen
16.Werner Blaudzun Denemarken
17.Jiri Skoda Tsjechoslovakije
18.Janusz Kowalski Polen
19.Franciszek Ankudowicz Polen
20.Martin Rehak Tsjechoslovakije
1972
1.Stanislaw Szozda Polen
2.Antonin Bartonicek Tsjechoslovakije
3.Nikolai Gorelov Sovjet-Unie
4.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
5.Lennard Fagerlund Zweden
6.Gerhard Lauke D.D.R.
7.Wilfried Trott B.R.D.
8.Tadeusz Mytnik Polen
9.Klaus Peter Thaler B.R.D.
10.Pavel Galik Tsjechoslovakije
11.Alan Williams Groot-Brittannië
12.Sergei Morosov Sovjet-Unie
13.Vittorio Algeri Italië
14.Roberto Ceruti Italië
15.Giuseppe Martinelli Italië
16.Miroslav Hrazdira Tsjechoslovakije
17.Aleksandr Isaev Sovjet-Unie
18.Tommi Prim Zweden
19.Tord Filipsson Zweden
20.Sven Johansson Zweden
1971
1.Sven Ake Nilsson Zweden
2.Ryszard Szurkowski Polen
3.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
4.Wolfgang Steinmayer Oostenrijk
5.Jostein Wilmann Noorwegen
6.Jorgen Marcussen Denemarken
7.Nikolai Gusiatnikov Sovjet-Unie
8.Giuseppe Gialdini Italië
9.Frits Schür Nederland
10.Tomas Andresen Noorwegen
11.Hennie Langkruis Nederland
12.Amilcare Sgalbazzi Italië
13.Rudi Mitteregger Oostenrijk
14.Aad Gevers Nederland
15.Jesus Lopez Carril Spanje
16.Miroslav Sykora Tsjechoslovakije
17.Bernt Johansson Zweden
18.Lennard Fagerlund Zweden
19.Tommi Prim Zweden
20.Knud Kvernerud Noorwegen
1970
1.Gianbattista Baronchelli Italië
2.Stanislaw Szozda Polen
3.Janusz Kowalski Polen
4.Aavo Pikkuus Sovjet-Unie
5.Wolfgang Steinmayer Oostenrijk
6.Nikolai Gusiatnikov Sovjet-Unie
7.Hans-Joachim Hartnick D.D.R.
8.Ryszard Szurkowski Polen
9.Hans Langerijs Nederland
10.Ivan Matousek Tsjechoslovakije
11.Frits Schür Nederland
12.Amilcare Sgalbazzi Italië
13.Miroslav Sykora Tsjechoslovakije
14.Jaroslav Poslusny Tsjechoslovakije
15.Michael Schiffner D.D.R.
16.Sandor Barczik Polen
17.Rudi Mitteregger Oostenrijk
18.Georges Talbourdet Frankrijk
19.Ivan Chaplygin Sovjet-Unie
20.Mieczyslaw Nowicki Polen
1969
1.Sven Ake Nilsson Zweden
2.Fedor Den Hertog Nederland
3.Ryszard Szurkowski Polen
4.Aad Van Den Hoek Nederland
5.Bernt Johansson Zweden
6.Dave Lloyd Groot-Brittannië
7.Jan Aling Nederland
8.Claude Tollet Frankrijk
9.Vlastimil Moravec Tsjechoslovakije
10.Tord Filipsson Zweden
11.Phil Edwards Groot-Brittannië
12.Peter Doyle Ierland
13.Wolfgang Steinmayer Oostenrijk
14.R.Gronlund Zweden
15.Hennie Kuiper Nederland
16.Marcel Duchemin Frankrijk
17.Bernard Bourreau Frankrijk
18.Cees Priem Nederland
19.Piet Van Katwijk Nederland
20.Régis Ovion Frankrijk
1968
1.Anatoli Starkov U.S.S.R.
2.Marc Demeyer België
3.Ryszard Surkowski Polen
4.Cesar Czechowski Polen
5.Vladimir Neliubine U.S.S.R.
6.Karsten Mickein D.D.R.
7.Kyrill Kalnenieks U.S.S.R.
8.Andrzej Labus Tsjechoslovakije
9.Nikolai Gusiatnikov U.S.S.R.
10.Ivano Maffei Italië
11.Jan Mainus Tsjechoslovakije
12.Jan Vandewiele België
13.Romanu Vasile Roemenië
14.Harry Hannus Finland
15.Vlastimil Moravec Tsjechoslovakije
16.Karol Krzeszowics Polen
17.Angelo Corti Italië
18.Oscar Osintsev U.S.S.R.
19.Petr Matousek Tsjechoslovakije
20.Boris Belousov U.S.S.R.
1967
1.Martin Rodriguez Colombia
2.Jorgen Marcussen Denemarken
3.Eduardo Correia Portugal
4.Jacques Michaud Frankrijk
5.Todor Tsjoechov U.S.S.R.
6.Thomas Thomazeau Frankrijk
7.Jan Smyrak Polen
8.Tadeusz Mytnik Polen
9.Eulalio Garcia Spanje
10.Ben Janbroers Nederland
11.Dave Lloyd Gr.Brit.
12.Johnny Back Luxemburg
13.Tony Gakens België
14.Danny Clark Australië
15.Aldo Parecchini Italië
16.Janovitsj Jardy U.S.S.R.
17.Ladislav Lichatsjev U.S.S.R.
18.Udo Hempel B.R.D.
19.Ryszard Szurkowski Polen
20.Jörgen Schmidt Denemarken
1966
1.Gösta Pettersson Zweden
2.Adri Duijker Nederland
3.Sture Pettersson Zweden
4.Erik Pettersson Zweden
5.Marcel Duchemin Frankrijk
6.Tomas Pettersson Zweden
7.Wolfgang Steinmayer Oostenrijk
8.Joop Zoetemelk Nederland
9.Uli Sutter Zwitserland
10.Etienne Antheunis België
11.Danny Horton Gr.Brit.
12.Jorgen Marcussen Denemarken
13.Lijn Loevesijn Nederland
14.Théo Testier Frankrijk
15.Xavier Kurmann Zwitserland
16.Giorgio Morbiato Italië
17.Bruno Hubschmid Zwitserland
18.Gilbert Le Bourhis Frankrijk
19.René Ravasi Zwitserland
20.Jean-Pierre Monseré België
1965
1.Erwin Thalmann Zwitserland
2.Gösta Petterson Zweden
3.Lucien Van Impe België
4.Sture Petterson Zweden
5.Erik Petterson Zweden
6.Kurt Rub Zwitserland
7.Erich Spahn Zwitserland
8.Giorgio Cavalcanti Italië
9.Fabrizio Fabbri Italië
10.Xavier Kurmann Zwitserland
11.Roger De Vlaeminck België
12.Bernard Thevenet Frankrijk
13.Engelbert Opdebeeck België
14.Martin Rodriguez Colombia
15.Vittorio Marcelli Italië
16.Franco Cortinovis Italië
17.Michel Coulon België
18.Giovanni Bramucci Italië
19.Robert Bouloux Frankrijk
20.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
1964
1.Henri Heintz Frankrijk
2.Marcel Maes België
3.Erwin Thalmann Zwitserland
4.Kyrill Kirilov Bulgarije
5.Gösta Pettersson Zweden
6.Jan Magiera Polen
7.Lucien Van Impe België
8.Sture Pettersson Zweden
9.Jan Smolik Tsjechoslovakije
10.Erik Pettersson Zweden
11.Hermann Hoffmann D.D.R.
12.Michael Marks D.D.R.
13.Benedykt Blawdzin Polen
14.Kurt Rub Zwitserland
15.Erich Spahn Zwitserland
16.Roger De Vlaeminck België
17.Jean-Pierre Boulard Frankrijk
18.Dimitri Dolezel Tsjechoslovakije
19.Giovanni Cavalcanti Italië
20.Fabrizio Fabbri Italië
1963
1.Luciano Armani Italië
2.José Antonio Gonzalez Linares Spanje
3.Vincenzo Mantovani Italië
4.Evert Dolman Nederland
5.Miroslav Hrazdira Tsjechoslovakije
6.Paul Crapez België
7.Tiemen Groen Nederland
8.Leslie West Gr.Brit.
9.André Fabry België
10.Rudy Serruys België
11.Paul Seye België
12.Jiri Daler Tsjechoslovakije
13.Julien Verstrepen België
14.Luigi Roncaglia Italië
15.Alexander Dochljakov Sovjetunie
16.Kamiel Verschaeren België
17.Jorgen Emil Hansen Denemarken
18.Werner Blaudzun Denemarken
19.Gerard Koel Nederland
20.Jozef Beker Polen
1962
1.Axel Peschel D.D.R.
2.Georges Pintens België
3.Eric Leman België
4.Stanislav Moskvine U.S.S.R.
5.Ercole Gualazzini Italië
6.Pavel Dolezel Tsjechoslovakije
7.Tiemen Groen Nederland
8.Jacques Botherel Frankrijk
9.Eddy De Sitter België
10.Gennadi Lebedev U.S.S.R.
11.Manuel José Lasa Spanje
12.Louis Van Den Broeck België
13.Willy In’t Ven België
14.Marco Soldi Italië
15.Luciano Dalla Bona Italië
16.Mariano Diaz Spanje
17.Vadim Voukolov U.S.S.R.
18.Battista Monti Italië
19.Herman Neckebroeck België
20.Preben Isaksson Denemarken
1961
1.Jos Spruyt België
2.Adriano Passuello Italië
3.Eddy Merckx België
4.Jiri Hava Tsjechoslovakije
5.Lucien Aimar Frankrijk
6.Nils Fredborg Denemarken
7.Jiri Daler Tsjechoslovakije
8.Ernst Streng B.R.D.
9.Karl Link B.R.D.
10.Karl-Heinz Henrichs B.R.D.
11.Lothar Claesges B.R.D.
12.Tiemen Groen Nederland
13.Matej Laczo Tsjechoslovakije
14.Mario Zanin Italië
15.Giorgio Ursi Italië
16.Jos Boons België
17.Leopold Lemmens België
18.Kjell Rodian Denemarken
19.Preben Isaksson Denemarken
20.Willy Planckaert België
1960
1.Flaviano Vicentini Italië
2.Joeri Melikov Sovjetunie
3.Felice Gimondi Italië
4.Victor Kapitanov Sovjetunie
5.Stig Blom Zweden
6.Gainan Saidshunin Sovjetunie
7.Gösta Pettersson Zweden
8.Noël De Pauw België
9.Henk Cornelissen Nederland
10.Jos Huysmans België
11.Winfried Bölke B.R.D.
12.Jean Dumont Frankrijk
13.Albert Herger Zwitserland
14.Julien Stevens België
15.Francis Bazire Frankrijk
16.Kjell Rodian Denemarken
17.Gerben Karstens Nederland
18.Gianni Motta Italië
19.Marcello Mugnaini Italië
20.Remo Stefanoni Italië
1959
1.Raymond Delisle Frankrijk
2.Rik Wouters Nederland
3.Lucien Aimar Frankrijk
4.André Zimmermann Frankrijk
5.Rolf Maurer Zwitserland
6.Georges Chappe Frankrijk
7.Marcello Mugnaini Italië
8.Eddy Merckx België
9.Jos Huysmans België
10.Kamiel Vyncke België
11.Domingo Perurena Spanje
12.Gines Garcia Spanje
13.Michel Seyve Frankrijk
14.Peter Crinnion Ierland
15.Marc Huiart Frankrijk
16.Arthur Metcalfe Gr.Brit.
17.José Antonio Momene Spanje
18.Paul Köchli Zwitserland
19.Victor Kapitanov U.S.S.R.
20.Joske Dries Nederland
1958
1.Alain Gestraud Frankrijk
2.Ramon Mendiburu Spanje
3.Vittorio Adorni Italië
4.Gustav Adolf Schur D.D.R.
5.Henri Belena Frankrijk
6.Marcello Mugnaini Italië
7.Frans Melckenbeeck België
8.Guido De Rosso Italië
9.Stanislaw Gazda Polen
10.Robert Hintermüller Zwitserland
11.Robert Hentges Luxemburg
12.René Chtiej Polen
13.Bernhard Eckstein D.D.R.
14.Victor Kapitanov U.S.S.R.
15.Gerard Wesseling Nederland
16.Bent Peters Denemarken
17.Karl-Heinz Kunde B.R.D.
18.Gaudenzio Tonoli Italië
19.Jan Kudra Polen
20.Ove Adamsson Zweden
1957
1.Alain Gestraud Frankrijk
2.Erwin Lutz Zwitserland
3.Aristide Tarri Frankrijk
4.Huib Zilverberg Nederland
5.Ramon Mendiburu Spanje
6.Willy Vandenberghen België
7.Vittorio Adorni Italië
8.Cees Lute Nederland
9.Rudi Altig B.R.D.
10.Piet Rentmeester Nederland
11.Gustav Adolf Schur D.D.R.
12.Bas Maliepaard Nederland
13.Lothar Höhne D.D.R.
14.André Cloarec Frankrijk
15.Raymond Poulidor Frankrijk
16.Mario Vallotto Italië
17.Jan Malten Tsjechoslovakije
18.Carlos Echevarria Spanje
19.Gustav Oldenburg D.D.R.
20.Ludevit Wiezner Tsjechoslovakije
1956
1.Joeri Melikov U.S.S.R.
2.Jan Vesely Tsjechoslovakije
3.Richard Durlacher Oostenrijk
4.Ken Laidlaw Groot-Brittannië
5.Istvan Zoric Joegoslavië
6.Edwin Simic Oostenrijk
7.Josip Aranyi Hongarije
8.Danilo Kolev Bulgarije
9.Rudi Altig B.R.D.
10.Willi Trepp Zwitserland
11.Andreu Selaru Roemenië
12.Fons Hermans België
13.Miroslav Prosenik Joegoslavië
14.Anatoli Olizarenko U.S.S.R.
15.Pauli Emborg Denemarken
16.William Bradley Groot-Brittannië
17.Alexei Petrov U.S.S.R.
18.Josef Coser Oostenrijk
19.Fons Sweeck België
20.Bruno Kotsev Bulgarije
1955
1.Nentcho Kristov Bulgarije
2.Werner Malitz D.D.R.
3.Mohammed Ben Mohammed Marokko
4.Louis Proost België
5.Horst Tüller D.D.R.
6.Jean Boudon Frankrijk
7.Bruno Kotsev Bulgarije
8.Roland Henning D.D.R.
9.Marc Sleeuwaert België
10.Johan De Roo Nederland
11.Piet Damen Nederland
12.Schalk Verhoef Nederland
13.Albertus Geldermans Nederland
14.Clément Roman België
15.Gustav Adolf Schur D.D.R.
16.Farouk Hassib Egypte
17.Julien Gekière België
18.Abdel El Quilani Tunesië
19.Damian Kolev Bulgarije
20.Franz Wimmer Oostenrijk
1954
1.Hugo Koblet Cilo Zwitserland
2.Stan Ockers Elvé België
3.Rolf Graf Condor Zwitserland
4.Ferdi Kübler Condor Zwitserland
5.Carlo Clerici Mondia Zwitserland
6.Jacques Anquetil La Perle Frankrijk
7.Pasquale Fornara Cilo Italië
8.Fritz Schaer Mondia Zwitserland
9.Wies Van Dongen Eroba Nederland
10.Oscar Becker Mondia B.R.D.
11.Cipriano Ciancola Legnano Italië
12.Jean Brankart Elvé België
13.Fausto Coppi Bianchi Italië
14.Gino Guerrini Legnano Italië
15.Giuseppe Cainero Ganna Italië
16.Miguel Bover Guerra Spanje
17.Heinz Graf Condor Zwitserland
18.Jef Planckaert Guerra België
19.Albert Bouvet Mercier Frankrijk
20.René Strehler Mondia Zwitserland
1953
1.Guido Boni Arbos Italië
2.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
3.Fritz Schär Mondia Zwitserland
4.Carlo Clerici Faema Zwitserland
5.Raymond Reisser Condor Frankrijk
6.Hugo Koblet Faema Zwitserland
7.Stan Ockers Elvé België
8.Jean Brankart Elvé België
9.Max Schellenberg Faema Zwitserland
10.José Serra Feru Spanje
11.Arrigo Padovan Juvela Italië
12.Marcel Huber Tebag Zwitserland
13.Jan Nolten Locomotief Nederland
14.Antonio Gelabert Feru Spanje
15.René Strehler Faema Zwitserland
16.Otto Meili Tigra Zwitserland
17.Remo Pianezzi Leo Zwitserland
18.Wim Van Est Locomotief Nederland
19.Marcel Ernzer Mondia Luxemburg
20.Livio Isotti Legnano Italië
1952
1.Agostino Coletto Fréjus Italië
2.Giancarlo Astrua Atala Italië
3.Andrea Carrea Bianchi Italië
4.Luciano Pezzi Arbos Italië
5.Günther Pankoke Torpedo Duitsland
6.Pasquale Fornara Bottecchia Italië
7.Bruno Monti Arbos Italië
8.Fausto Coppi Bianchi Italië
9.Jan Adriaenssens Peugeot België
10.Marcel Huber Condor Zwitserland
11.Primo Volpi Arbos Italië
12.Gilbert Vermote Peugeot België
13.Armin Russenberger Allegro Zwitserland
14.Walter Serena Bottecchia Italië
15.Jos Plas Peugeot België
16.Miguel Poblet Atala Spanje
17.Mauro Gianneschi Arbos Italië
18.Hans Hollenstein Cilo Zwitserland
19.Michele Gismondi Bianchi Italië
20.Odino Baldarelli Arbos Italië
1951
1.Fritz Schär Mondia Zwitserland
2.Carlo Clerici Welter Zwitserland
3.Giancarlo Astrua Atala Italië
4.Nino Defilippis Legnano Italië
5.Jean Goldschmit Terrot Luxemburg
6.Pino Cerami Peugeot België
7.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
8.Louis Barès Peugeot Frankrijk
9.Dino Barozzi Atala Italië
10.Louis Bergaud Peugeot Frankrijk
11.Rudolf Lauscha Nat.selectie Oostenrijk
12.Henri Bertrand Peugeot Frankrijk
13.Adolf Christian Nat.selectie Oostenrijk
14.René Privat Peugeot Frankrijk
15.Franz Wukisevits Nat.selectie Oostenrijk
16.François Chevalley La Perle Zwitserland
17.Bernhard Budik Nat.selectie Oostenrijk
18.Walter Müller Schlegel Oostenrijk
19.Heinz Klöckl Schlegel Oostenrijk
20.Jean Baldassari La Perle Frankrijk
1950
1.Alfred Kain Schlegel Oostenrijk
2.Kurt Schneider Metropole Oostenrijk
3.Walter Müller Schlegel Oostenrijk
4.Carlo Clerici Condor Zwitserland
5.Fritz Schär Mondia Zwitserland
6.Gottfried Weilenmann Cilo Zwitserland
7.Kurt Urbancic Schlegel Oostenrijk
8.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
9.Serafino Biagioni Bartali Italië
10.Heinrich Müller Schlegel Oostenrijk
11.Jean Goldschmit Terrot Luxemburg
12.Mario Gestri Bartali Italië
13.Georges Aeschlimann Condor Zwitserland
14.Hans Sommer Condor Zwitserland
15.Hans Reindl Schlegel Oostenrijk
16.Josef Schwamm Tebag Oostenrijk
17.Hans Lehninger Schlegel Oostenrijk
18.Erich Welt Nat.selectie Oostenrijk
19.Martin Metzger Cilo Zwitserland
20.Heinrich Schiebl Nat.selectie Oostenrijk
1949
1.Pasquale Fornara Legnano Italië
2.Emilio Rodriguez Paloma Spanje
3.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
4.José Serra Splendid Spanje
5.Bernardo Ruiz Paloma Spanje
6.Hugo Koblet La Perle Zwitserland
7.Alfredo Martini Ganna Italië
8.Severino Rigoni Ganna Italië
9.Herman Kosulic Nat.selectie Oostenrijk
10.Patrick Bös Nat.selectie Oostenrijk
11.Rudolph Valenta Bauer Oostenrijk
12.Kurt Schneider Métropole Oostenrijk
13.Miguel Bover Splendid Spanje
14.Josef Schwamm Tebag Oostenrijk
15.Hans Reindl Schlegel Oostenrijk
16.Donato Zampini Ganna Italië
17.Gabriel Saura Paloma Spanje
18.Jean Goldschmit Tebag Luxemburg
19.Heinrich Schiebl Bauer Oostenrijk
20.Antonio Gelabert Splendid Spanje
1948
1.Stig Mårtensson, Fredrikshofs IF, Stockholm
2.François Mahé Dilecta Frankrijk
3.René Desmet Bertin België
4.Fiorenzo Magni Wilier Italië
5.Livio Isotti Arbos Italië
6.Norbert Esnault Stella Frankrijk
7.Gerrit Schulte Garin Nederland
8.Theo Middelkamp Garin Nederland
9.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
10.Louison Bobet Stella Frankrijk
11.Rudi Valenta Garin Oostenrijk
12.Bengt Fröbom, Fredrikshofs IF, Stockholm
13.Albert Ramon Bertin België
14.Josef Pohnetal Schlegel Oostenrijk
15.Heinrich Schiebl Schlegel Oostenrijk
16.Josef Schwamm Tebag Oostenrijk
17.Heinrich Hrabe Schlegel Oostenrijk
18.Enzo Coppini Arbos Italië
19.Egidio Feruglio Wilier Italië
20.Owe Nordqvist, Fredrikshofs IF, Stockholm
1947
1.Gino Bartali Bartali Italië
2.Fritz Schär Mondia Zwitserland
3.Fiorenzo Magni Wilier Italië
4.Gaston Dupuy Liberia Frankrijk
5.Andrea Carrea Bianchi Italië
6.Gerrit Voorting Amefa Nederland
7.Briek Schotte Alcyon België
8.Camille Cleramboscq Arliguie Frankrijk
9.Bruno Pasquini Bianchi Italië
10.Fernando Moreira Liberia Portugal
11.Karel Van Dormael Alcyon België
12.Jean Erussard Arliguie Frankrijk
13.Ferdi Kübler Tebag Zwitserland
14.Fausto Coppi Bianchi Italië
15.Josef Pohnetal Nat.selectie Oostenrijk
16.Rudi Valenta Tebag Oostenrijk
17.Hans Goldschmid Nat.selectie Oostenrijk
18.Serse Coppi Bianchi Italië
19.Roger Godeau Arliguie Frankrijk
20.Hans Nötzli Mondia Zwitserland
1946
1 Ferdi Kübler CH 28:14’14” Tebag
2 Jõng Goldschmit LX 28:18’11” Garin
3 Robert Oubron FR 28:19’22” Garin
4 Mathias Clemens LX 28:20’33” Wolf
5 Giulio Bresci I 28:21’57” Willier Triestina
6 John Lambrichs NL 28:23’57” Magneet
7 Jef Janssen NL 28:24’10” Garin
8 Emilio Croci Torti CH 28:26’52” Allegro
9 Gottfried Weilenmann CH 28:27’45” Cilo
10 Charles Guyot CH 28:28’29” Cilo
11 Aldo Baito I 28:28’58” Viscontea
12 Bernardo Ruiz E 28:32’28” Agris
13 Hugo Koblet CH 28:40’19” Tebag
14 Richard Menapace A 28:40’32” Tebag
15 Pietro Tarchini CH 28:40’47” Allegro
16 Robert Lang CH 28:45’27” Cilo
17 Ugo Fondelli IT 28:45’32” Viscontea
18 Hubert Sijen NL 28:45’40” Magneet
19 Rudolf Lauscha A 28:50’22” Nat.selectie
20 Frans van der Zande NL 28:55’39” Magneet
1945
1.Harry Snell Zweden
2.Fritz Schär Zwitserland
3.Sven Johansson Zweden
4.Allan Carlsson Zweden
5.Alfio Ferrari Italië
6.Olle Wänlund Zweden
7.Silvio Pedroni Italië
8.Nils Johansson Zweden
9.Heinrich Schiebl Oostenrijk
10.Sture Andersson Zweden
11.Jean Baldassari Frankrijk
12.Hans Sommer Zwitserland
13.Frans Gielen België
14.Karl Kuhn Oostenrijk
15.Hubert Huber Oostenrijk
16.Gerrit Voorting Nederland
17.Ken Russell Gr.Brit.
18.Jean Lesage België
19.Firmin Van Kerrebroeck België
20.Hermann Kosulic Oostenrijk
1944
1.Sven Johansson, Hammarby IF, Stockholm
2.Harry Snell, IK Ymer, Borås
3.Henri Kass Luxemburg
4.Henri Aubry Frankrijk
5.Alfons Stuyts Nederland
6.Ernst Stettler Zwitserland
7.Gerard Van Beek Nederland
8.Svend Emborg Denemarken
9.Willy Hutmacher Zwitserland
10.Sigge Larsson Zweden
11.Umberto Drei Italië
12.Sven Olausson, IK Ymer, Borås
13.Nils Johansson Zweden
14.Ernst Ciganek Oostenrijk
15.Harald Janemar Zweden
16.Oscar Plattner Zwitserland
17.Olle Wickholm Zweden
18.Luciano Maggini Italië
19.Rudolph Valenta Oostenrijk
20.Nils Johansson, IK Ymer, Borås
1943
1.Harry Snell, IK Ymer, Borås
2.Gunnar Jansson, Hammarby IF, Stockholm
3.Karl-Erik Ruthberg, Hammarby IF, Stockholm
4.Sven Johansson, Hammarby IF, Stockholm
5.Uno Carlsson, Hammarby IF, Stockholm
6.Björn Jensen, Hammarby IF, Stockholm
7.Nils Andersson, Hammarby IF, Stockholm
8.Sture Andersson, Landskrona CK
9.Sigge Hellberg, Fredrikshofs IF, Stockholm
10.Fritz Bågendahl, Fredrikshofs IF, Stockholm
11.K.E.Söderström, Fredrikshofs IF, Stockholm
12.Erik Törnblom, Västerås IK
13.Anders Johansson, Västerås IK
14.Bengt Malmgren, Hammarby IF, Stockholm
15.Ingvar Ericsson, Hammarby IF, Stockholm
16.Martin Lundin, CK Uni, Uppsala
17.Evert Ohlsson, CK Uni, Uppsala
18.Nils Jansson, CK Uni, Uppsala
19.Erik Jansson, CK Meteor, Stockholm
20.Arne Berg, Hammarby IF, Stockholm

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s