2016
1.Michael Valgren Andersen Tinkoff Denemarken
2.Gijs Van Hoecke Vlaanderen-Baloise België
3.Magnus Cort Nielsen Orica-Bike Exchange Denemarken
4.Laurens De Vreese Astana België
5.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
6.Michael Gogl Tinkoff Oostenrijk
7.Scott Thwaites Bora-Argon 18 Groot-Brittannië
8.Tim Declercq Vlaanderen-Baloise België
9.Manuele Boaro Tinkoff Italië
10.Mads Schmidt Wurtz Tre For-Nortec Denemarken
11.Christoph Pfingsten Bora-Argon 18 Duitsland
12.Alexander Kamp Stolting Group Denemarken
13.Tom Van Asbroeck Lotto.nl-Jumbo België
14.Giulio Ciccone Bardiani-CSF Italië
15.Simone Antonini Wanty-Groupe Gobert Italië
16.Sjoerd Van Ginneken Roompot Nederland
17.Rasmus Guldhammer Stolting Group Denemarken
18.Silvio Herklotz Bora-Argon 18 Duitsland
19.Daniele Bennati Tinkoff Italië
20.Amaury Capiot Vlaanderen-Baloise België

2015
1.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
2.Edvald Boasson Hagen MTN-Qhubeka Noorwegen
3.Rasmus Guldhammer Cult-Energy Denemarken
4.Matti Breschel Tinkoff-Saxo Denemarken
5.Lars Ytting Bak Lotto-Soudal Denemarken
6.Maurits Lammertink Roompot Nederland
7.Patrick Konrad Bora-Argon 18 Oostenrijk
8.Christian Knees Sky-21st Century Fox Duitsland
9.Christopher Juul Jensen Tinkoff-Saxo Denemarken
10.Jay McCarthy Tinkoff-Saxo Australië
11.Jelle Vanendert Lotto-Soudal België
12.Michael Valgren Andersen Tinkoff-Saxo Denemarken
13.Michael Morkov Tinkoff-Saxo Denemarken
14.Lars Boom Astana Nederland
15.Floris De Tier Vlaanderen-Baloise België
16.Sebastian Henao Sky-21st Century Fox Colombië
17.Enrico Gasparotto Wanty-Groupe Gobert Italië
18.Magnus Cort Nielsen Orica-GreenEdge Denemarken
19.Tosh Van Der Sande Lotto-Soudal België
20.Sean De Bie Lotto-Soudal België
2014
1 Michael Valgren ANDERSEN DEN TCS 22 18:52:22 100 0*
2 Lars Ytting BAK DEN LTB 34 +15 70 0*
3 Manuele BOARO ITA TCS 27 +17 40 0*
4 Alexey LUTSENKO KAZ AST 22 +21 30 0*
5 Christopher JUUL JENSEN DEN TCS 25 +30 25 0*
6 Sean DE BIE BEL LTB 23 +31 20 0*
7 Jelle WALLAYS BEL TSV 25 +35 15 15
8 Valerio AGNOLI ITA AST 29 +40 10 0*
9 Troels Ronning VINTHER DEN CUL 27 +56 9 9
10 Tiesj BENOOT BEL LTB 20 +1:01 8 8
11 Rasmus MYGIND DEN TBW 25 +1:02 7 7
12 Jasper DE BUYST BEL TSV 21 +1:03 6 6
13 Martin MORTENSEN DEN CUL 30 +1:08 5 5
14 Victor CAMPENAERTS BEL TSV 23 +1:09 4 4
15 Rasmus GULDHAMMER DEN TBW 25 +1:11 3 3
16 Eliot LIETAER BEL TSV 24 +1:12
17 Tim DE TROYER BEL WGG 24 +1:17
18 Marco CANOLA ITA BAR 26 +1:17
19 Jonas Aaen JÖRGENSEN DEN VPC 28 +1:17
20 Daniel SCHORN AUT TNE 26 +1:32
2013
1. 26 KELDERMAN Wilco BLA 19.42’37”
2. 41 BAK Lars LTB 19.42’43” 6″
3. 11 BRESCHEL Matti STB 19.42’52” 15″
4. 88 ZARDINI Edoardo BAR 19.43’10” 33″
5. 87 BONGIORNO Francesco Manuel BAR 19.43’15” 38″
6. 2 FLECHA Juan Antonio VCD 19.43’24” 47″
7. 61 CAVENDISH Mark OPQ 19.43’24” 47″
8. 92 WALLAYS Jelle TSV 19.43’28” 51″
9. 136 NIELSEN Magnus Cort GLU 19.43’45” 1’08”
10. 132 VINTHER Troels GLU 19.43’48” 1’11”
11. 83 CANOLA Marco BAR 19.43’54” 1’17”
12. 77 THURAU Björn EUC 19.43’57” 1’20”
13. 73 GAUDIN Damien EUC 19.44’03” 1’26”
14. 135 HANSEN Jesper GLU 19.44’03” 1’26”
15. 105 ISTA Kevyn IAM 19.44’04” 1’27”
16. 34 KREDER Michel GRS 19.44’04” 1’27”
17. 96 DE VREESE Laurens TSV 19.44’05” 1’28”
18. 98 DECLERCQ Tim TSV 19.44’07” 1’30”
19. 1 MOL Wouter VCD 19.44’08” 1’31”
20. 97 VAN HOECKE Gijs TSV 19.44’09” 1’32”
2012
1 Lieuwe WESTRA NED VCD 30 20:41:47
2 Ramunas NAVARDAUSKAS LTU GRS 24 +10 30 0*
3 Manuele BOARO ITA STB 25 +14 5 0*
4 Alexander KRISTOFF NOR KAT 25 +24 25 0*
5 Damien GAUDIN FRA EUC 26 +25 4 4
6 André GREIPEL GER LTB 30 +27 70 0*
7 Wilco KELDERMAN NED RAB 21 +31 40 0*
8 Stefan SCHUMACHER GER CWO 31 +35 20 20
9 Michael ROGERS AUS SKY 33 +38
10 Lars Petter NORDHAUG NOR SKY 28 +41 100 0*
11 Gustav LARSSON SWE VCD 32 +47
12 Maxim BELKOV RUS KAT 27 +47
13 Thomas LEEZER NED RAB 27 +47
14 Luke ROWE GBR SKY 22 +48 6 0*
15 Mads CHRISTENSEN DEN STB 28 +49
16 Michael MORKOV DEN STB 27 +50
17 David VEILLEUX CAN EUC 25 +51 9 9
18 Jaroslaw MARYCZ POL STB 25 +54
19 Tom BOONEN BEL OPQ 32 +55
20 Michael Valgren ANDERSEN DEN GLU 20 +59
2011
1 Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling 19:12:01
2 Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek 0:00:09
3 Michael Mørkøv (Den) Saxo Bank Sungard 0:00:29
4 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar 0:00:33
5 Alex Dowsett (GBr) Sky Procycling 0:00:41
6 Dario David Cioni (Ita) Sky Procycling 0:00:49
7 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar 0:00:57
8 Daniele Colli (Ita) Geox-TMC 0:00:58
9 Zico Waeytens (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:01:13
10 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar 0:01:14
11 Pim Ligthart (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:30
12 André Steensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:01:34
13 Niki Ostergaard (Den) Glud & Marstrand – LRO 0:01:41
14 Bert Jan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:01:43
15 Andrea Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox
16 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team 0:02:03
17 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:08
18 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek 0:02:18
19 Rémi Cusin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:02:24
20 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox 0:02:25
2010
1 Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank 19:03:38
2 Svein Tuft (Can) Garmin – Transitions 0:00:27
3 Matthew Busche (USA) Team Radioshack 0:01:35
4 Martin Mortensen (Den) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:01:38
5 Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank 0:01:39
6 Rasmus Guldhmmer (Den) Team HTC – Columbia 0:01:45
7 Sergey Firsanov (Rus) Team Designa Kokken – Blue Water
8 Lars Ytting Bak (Den) Team HTC – Columbia 0:01:48
9 Maxim Belkov (Ukr) ISD – Neri 0:01:51
10 Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:01:59
11 Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox 0:02:10
12 Geoffroy Lequatre (Fra) Team Radioshack
13 Brian Bach Vandborg (Den) Team Post Danmark 0:02:12
14 Xavier Florencio Cabre (Spa) Cervélo TestTeam
15 Steven Cozza (USA) Garmin – Transitions 0:02:26
16 Arnoud Van Groen (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:02:27
17 Danny Pate (USA) Garmin – Transitions 0:02:28
18 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano 0:02:40
19 Hayden Roulston (NZl) Team HTC – Columbia 0:02:44
20 Patrick Gretsch (Ger) Team HTC – Columbia 0:02:47
2009
1 Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank 19:42:03
2 Maurizio Biondo (Ita) Ceramica Flaminia – Bossini Docce 0:00:03
3 Roger Hammond (GBr) Cervelo Test Team 0:00:47
4 Rasmus Guldhammer Poulsen (Den) Team Capinordic 0:00:48
5 Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank
6 Allan Johansen (Den) Team Designa Køkken 0:00:54
7 Ignatas Konovalovas (Ltu) Cervelo Test Team 0:00:57
8 Lars Bak (Den) Team Saxo Bank 0:01:02
9 Martin Reimer (Ger) Cervelo Test Team 0:01:05
10 Fredrick Ericsson (Swe) Team Capinordic 0:01:13
11 Gerben Löwik (Ned) Vacansoleil Pro Cycling 0:01:39
12 Arnoud Van Groen (Ned) Vacansoleil Pro Cycling 0:01:45
13 Maarten Neyens (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:02:08
14 Mauro Finetto (Ita) CSF Group- Navigare 0:02:09
15 Martin Pedersen (Den) Team Capinordic 0:02:26
16 René Jørgensen (Den) Team Designa Køkken
17 Christopher Juul-Jensen (Den) Glud & Marstrand Horsens 0:02:27
18 Daniel Musiol (Ger) Team Vorarlberg Corratec 0:02:59
19 Baden Cooke (Aus) Vacansoleil Pro Cycling 0:03:34
20 Daniel Holm Foder (Den) Team Concordia-Vesthimmerland 0:03:39
2008
1 Jakob Fuglsang (Den) Team Designa Køkken 20.42.40
2 Steven Cummings (GBr) Barloworld 0.09
3 Tom Stamsnijder (Ned) Gerolsteiner 0.15
4 Gustav Erik Larsson (Swe) Team CSC-Saxo Bank 0.17
5 Matti Breschel (Den) Team CSC-Saxo Bank 0.21
6 Frantisek Rabon (Cze) Team Columbia 0.28
7 Michael Blaudzun (Den) Team CSC-Saxo Bank 0.34
8 Jason McCartney (USA) Team CSC-Saxo Bank 0.44
9 Marco Pinotti (Ita) Team Columbia
10 Enrico Gasparotto (Ita) Barloworld 0.46
11 Johannes Fröhlinger (Ger) Gerolsteiner 0.50
12 Maarten Tjallingii (Ned) Silence – Lotto 0.59
13 Markus Zberg (Swi) Gerolsteiner 1.09
14 Roger Hammond (GBr) Team Columbia 1.10
15 Jürgen Roelandts (Bel) Silence – Lotto 1.18
16 Allan Johansen (Den) Team Designa Køkken 1.22
17 Lars Bak (Den) Team CSC-Saxo Bank 1.23
18 Tom Veelers (Ned) Skil-Shimano 1.27
19 Clemens Fankhauser (Aut) Team Volksbank 1.28
20 Frank Hoj (Den) Cofidis – Le Crédit par Téléphone 1.30
2007
1 Kurt Asle Arvesen (Nor) Team CSC 19.49.38
2 Enrico Gasparotto (Ita) Liquigas 0.14
3 Matti Breschel (Den) Team CSC 0.27
4 Maarten Tjallingii (Ned) Skil-Shimano 0.28
5 Nicki Sørensen (Den) Team CSC 0.32
6 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Predictor-Lotto 0.35
7 Jakob Fuglsang (Den) Team Designa Køkken
8 Lorenzo Bernucci (Ita) T-Mobile Professional Cycling 0.42
9 Lasse Bøchmann (Den) Glud & Marstrand Horsens 0.45
10 Marek Rutkiewicz (Pol) Intel-Action 0.56
11 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas 0.59
12 André Steensen (Den) Glud & Marstrand Horsens 1.13
13 Frantisek Rabon (Cze) T-Mobile Professional Cycling 1.19
14 Markus Eichler (Ger) Unibet.com 1.32
15 Jacob Moe (Den) Team GLS 1.35
16 Michael Blaudzun (Den) Team CSC
17 Denys Kostyuk (Ukr) Intel-Action 1.39
18 Marcus Ljungqvist (Swe) Team CSC 1.43
19 Bart Vanheule (Bel) Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 1.51
20 Mark Cavendish (GBr) T-Mobile Professional Cycling 1.54
2006
1 Fabian Cancellara (Swi) Team CSC 19.49.14
2 Stuart O’Grady (Aus) Team CSC 0.20
3 Thomas Ziegler (Ger) T-Mobile Team 0.53
4 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team CSC 1.11
5 Baden Cooke (Aus) Unibet.com 1.23
6 Manuel Quinziato (Ita) Liquigas 1.25
7 René Haselbacher (Aut) Gerolsteiner 1.37
8 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas 1.41
9 Piet Rooyakkers (Ned) Skil-Shimano 1.45
10 Cadel Evans (Aus) Davitamon-Lotto 1.50
11 Preben Van Hecke (Bel) Davitamon-Lotto 2.04
12 Frank Høj (Den) Gerolsteiner 2.05
13 Jacob Fuglsang (Den) Team Designa Kokken 2.15
14 Denys Kostyuk (Ukr) Intel-Action 2.16
15 Chris Anker Sørensen (Den) Team Designa Kokken 2.29
16 Mauro Facci (Ita) Team Barloworld 2.30
17 Peter Riis Andersen (Den) Danish National Team 2.31
18 Sven Krauss (Ger) Gerolsteiner 2.41
19 Volker Ordowski (Ger) Gerolsteiner 2.43
20 Iljo Keisse (Bel) Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 2.44
2005
1 Daniele Nardello T-Mobile Italië
2 Kurt-Asle Arvesen C.S.C. Noorwegen
3 Ivan Basso C.S.C. Italië
4 Rory Sutherland Rabobank Australië
5 Tomas Vaitkus AG2R Litouwen
6 Sergey Lagutin Landbouwkrediet Oezbekistan
7 Grischa Niermann Rabobank BRD
8 Alexandre Kolobnev Rabobank Rusland
9 Roy Sentjens Rabobank Nederland
10 Andre Greipel Wiesenhof BRD
11 Anders Lund G.L.S. Denemarken
12 Bernhard Kohl T-Mobile Oostenrijk
13 Jan Svorada Z.V.V.Z. Tsjechië
14 Michal Precechtel Z.V.V.Z. Tsjechië
15 Lloyd Mondory AG2R Frankrijk
16 Bogdan Bondariev Action Oekraïne
17 Aleksandr Usov AG2R Witrusland
18 Rene Jorgensen Barloworld Denemarken
19 Benny De Schrooder Jacques België
20 James Van Landschoot Landbouwkrediet België
2004
1 Jacob Rasmussen Team P.H. Denemarken
2 Kurt-Asle Arvesen C.S.C. Noorwegen
3 Jens Voigt C.S.C. BRD
4 Stuart O’Grady Cofidis Australië
5 Brian Vandborg C.S.C. Denemarken
6 Max Van Heeswijk US-Postal Nederland
7 Michael Barry US-Postal Canada
8 Joost Posthuma Rabobank Nederland
9 Ellis Rastelli Alessio Italië
10 Lars Bak Bankgiro Denemarken
11 Victor Hugo Pena Grisales US-Postal Colombia
12 Fabrizio Guidi C.S.C. Italië
13 Michael Blaudzun C.S.C. Denemarken
14 Julien Laidoun AG2R Frankrijk
15 Tomas Vaitkus Landbouwkrediet Litouwen
16 Hayden Roulston Cofidis NZl
17 Christophe Kern Brioches Frankrijk
18 Marc Scanlon AG2R Ierland
19 Michel Van Haecke Bookmaker België
20 Allan Johansen Bankgiro Denemarken
2003
1 Sebastian Lang Gerolsteiner BRD
2 Jurgen Van Goolen Quickstep België
3 Laurent Brochard AG2R Frankrijk
4 Bart Voskamp Bankgiro Nederland
5 Marc Scanlon AG2R Ierland
6 Michael Skelde Fakta Denemarken
7 Frank Hoj Fakta Denemarken
8 Sergei Gontsjar De Nardi Oekraïne
9 Julian Dean C.S.C. Nieuw-Zeeland
10 Christophe Agnolutto AG2R Frankrijk
11 Aart Vierhouten Lotto Nederland
12 Jehudi Schoonacker Vlaanderen België
13 Mathew Hayman Rabobank Australië
14 Tomas Vaitkus Landbouwkrediet Litouwen
15 Jakob Piil C.S.C. Denemarken
16 Kurt-Asle Arvesen Fakta Noorwegen
17 Sven Nys Rabobank België
18 Tom Boonen Quickstep België
19 Nick Nuyens Quickstep België
20 Robert Bartko Rabobank BRD
2002
1.Marcus Ljungqvist Fakta Zweden
2.Magnus Backstedt Fakta Zweden
3.Aleksandr Usov Phonak Witrusland
4.Arvis Piziks Tiscali Letland
5.Lazslo Bodrogi Mapei Hongarije
6.Emmanuel Magnien Bonjour Frankrijk
7.Jakob Piil Tiscali Denemarken
8.Kurt-Asle Arvesen Fakta Noorwegen
9.Tyler Hamilton Tiscali V.S.A.
10.Olaf Pollack Gerolsteiner Duitsland
11.Gorik Gardeyn Lotto Belgium
12.Robert Bartko Telekom Duitsland
13.Rene Haselbacher Gerolsteiner Oostenrijk
14.Sylvain Chavanel Bonjour Frankrijk
15.Frank Höj Coast Denemarken
16.Danilo Hondo Telekom Duitsland
17.Michael Skelde Fakta Denemarken
18.Andreas Klier Telekom Duitsland
19.Lennie Kristensen Fakta Denemarken
20.Michael Blaudzun Tiscali Denemarken
2001
1.Laurent Jalabert Tiscali Frankrijk
2.Michael Blaudzun Tiscali Denemarken
3.Flavio Zandarin Alessio Italia
4.Jakob Piil Tiscali Denemarken
5.Stefano Casagranda Alessio Italia
6.Jaan Kirsipuu AG2R Estland
7.Alberto Vinale Alessio Italia
8.Daniele Nardello Mapei Italia
9.Servais Knaven Domo Nederland
10.Frank Höj Coast Denemarken
11.Nicolas Jalabert Tiscali Frankrijk
12.Paolo Valoti Alessio Italia
13.Andrea Ferrigato Alessio Italia
14.Martin Hvastija Alessio Slovenia
15.Marcus Ljungqvist Fakta Zweden
16.Lauri Aus AG2R Estland
17.Ralph Grabsch Telekom Duitsland
18.Gerhard Trampusch Telekom Oostenrijk
19.Mirko Marini Liquigas Italia
20.Kurt-Asle Arvesen Fakta Noorwegen
2000
1.Alexander Botcharov AG2R Rusland
2.Bo Hamburger Jack & Jones Denemarken
3.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
4.Jaan Kirsipuu AG2R Estland
5.Kristof Trouvé Vlaanderen 2002 België
6.Stéphane Barthe AG2R Frankrijk
7.Peter Van Petegem Farm Frites België
8.Michael Blaudzun Jack & Jones Denemarken
9.Lennie Kristensen Fakta Denemarken
10.Martin Rittsel Jack & Jones Zweden
11.Gianni Faresin Mapei Quickstep Italië
12.Davide Rebellin Liquigas Italië
13.Daniele Nardello Mapei Quickstep Italië
14.Manuel Beltran Mapei Quickstep Spanje
15.Pascal Richard Linda McCartney Zwitserl.
16.Danny Jonasson Fakta Denemarken
17.Pierre Bourquenoud Phonak Zwitserl.
18.Andreas Klier Farm Frites Duitsland
19.Peter Meinert Fakta Denemarken
20.Aart Vierhouten Rabobank Nederland
1999
1.Jesper Skibby Jack & Jones Denemarken
2.Martin Hvastija Ballan Slovenië
3.Maarten Den Bakker Rabobank Nederland
4.George Hincapie US-Postal V.S.A.
5.Nicola Loda Ballan Italië
6.Tyler Hamilton US-Postal V.S.A.
7.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
8.Beat Zberg Rabobank Zwitserl.
9.Maximilian Sciandri La Française des Jeux Gr.Brit.
10.Frank Hoj US-Postal Denemarken
11.Nicolai Bo Larsen Jack & Jones Denemarken
12.Jakob Piil Accept Card Denemarken
13.Martin Rittsel Chicky World Zweden
14.Jan Boven Rabobank Nederland
15.Christian Vandevelde US-Postal V.S.A.
16.Piotr Przydzial Mroz Polen
17.Fabio Baldato Ballan Italië
18.Lars Michaelsen La Française des Jeux Denemarken
19.Torsten Schmidt Chicky World Duitsland
20.Paolo Valoti Mobilvetta Italië
1998
1.Juris Silovs Jack & Jones Letland
2.Thomas Glud Elite zonder contract Denemarken
3.Thor Hushovd Elite zonder contract Noorwegen
4.Brian Walton Saturn Canada
5.Svein-Gaute Hölestöl Elite zonder contract Noorwegen
6.Allan Johansen Elite zonder contract Denemarken
7.René Jörgensen Jack & Jones Denemarken
8.Chann McRae Saturn V.S.A.
9.Frank Hoj Palmans Denemarken
10.Björn Stenersen Elite zonder contract Noorwegen
11.Arvis Piziks Jack & Jones Letland
12.Fred Rodriguez Saturn V.S.A.
13.Hugo Hellerup Elite zonder contract Denemarken
14.Danny Nelissen Jack & Jones Nederland
15.Carl Pauwels Palmans België
16.Gert Vanderaerden Palmans België
17.Michael Rosborg Jack & Jones Denemarken
18.Christian Barnechow Elite zonder contract Denemarken
19.Thomas Nörup Elite zonder contract Denemarken
20.Michael Kyneb Jack & Jones Denemarken
1997
1.Paolo Bettini Asics Italië
2.George Hincapie US-Postal V.S.A.
3.Olaf Olsson Nat.selectie Zweden
4.Davide Casarotto Scrigno Italië
5.Marc Streel Casino België
6.Leon Van Bon Rabobank Nederland
7.Brian Holm Accept Card Denemarken
8.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
9.Peter Meinert-Nielsen US-Postal Denemarken
10.Bo Hamburger Casino Denemarken
11.Gert Vanderaerden Palmans België
12.Jakob Piil Accept Card Denemarken
13.Chann McRae Saturn V.S.A.
14.Danny Jonasson Rabobank Denemarken
15.Bert Dietz Telekom Duitsland
16.Michael Kyneb Jack & Jones Denemarken
17.Martin Hvastija Cantina Tollo Slovenië
18.Michael Blaudzun Telekom Denemarken
19.Arvis Piziks Jack & Jones Letland
20.Germano Pierdomenico Cantina Tollo Italië
1996
1.Christophe Moreau Festina Frankrijk
2.Marc Streel Tönissteiner België
3.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
4.Lars Michaelsen Festina Denemarken
5.Richard Virenque Festina Frankrijk
6.Pascal Hervé Festina Frankrijk
7.Kaspars Ozers Motorola Letland
8.Bjarne Riis Telekom Denemarken
9.Felix Garcia Casas Festina Spanje
10.Peter Van Petegem T.V.M. België
11.Laurent Brochard Festina Frankrijk
12.Nicolai Bo Larsen Amore & Vita Denemarken
13.Tayeb Braikia Postgirot Denemarken
14.Michael Sandstöd Postgirot Denemarken
15.Jesper Skibby T.V.M. Denemarken
16.Danny Jonasson Nat.selectie Denemarken
17.Rolf Sörensen Rabobank Denemarken
18.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
19.Hendrik Redant T.V.M. België
20.Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
1995
1.Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
2.Jan Ostergaard Postgirot Denemarken
3.Erik Zabel Telekom Duitsland
4.Alberto Volpi Gewiss Italië
5.Lars Michaelsen Festina Denemarken
6.Pjotr Ugrumov Gewiss Letland
7.Jelle Nijdam T.V.M. Nederland
8.Peter Meinert T.V.M. Denemarken
9.Bjarne Riis Gewiss Denemarken
10.Davide Rebellin MG-Technogym Italië
11.Vladislav Bobrik Gewiss Rusland
12.Mario Kummer Telekom Duitsland
13.Jean-Cyril Robin Festina Frankrijk
14.Jim Van De Laer T.V.M. België
15.Michael Rosborg Nat.selectie Denemarken
16.Nico Eeckhout Collstrop België
17.Evgeny Berzin Gewiss Rusland
18.Richard Virenque Festina Frankrijk
19.Thomas Fleischer Collstrop Duitsland
20.Michel Van Haecke Collstrop België
1994
1 Marcel Arntz WordPerfect Nederland
2 Dominique Arnould Castorama Frankrijk
3 Rudy De Bie EspaceCard België
4 Henrik Djernis Sjelland Denemarken
5 Atle Kvalsvoll WordPerfect Noorwegen
6 Jesper Agergaard Sjelland Denemarken
7 Peter Meinert Nielsen T.V.M. Denemarken
8 Jan Erik Ostergaard Villerupt Denemarken
9 Lennie Kristensen Silkeborg Denemarken
10 Jean-Christophe Savignoni Castorama Frankrijk
11 David Wiens Diamond Back VSA
12 Pascal Peyramaure Gan Frankrijk
13 Luca Bramati Selle Italia Italië
14 Ralph Berner Diamond Back Duitsland
15 Peter Van Den Abeele EspaceCard België
16 Markus Schleicher Mongoose Duitsland
17 Gilbert Duclos-Lassalle Gan Frankrijk
18 Jelle Nijdam WordPerfect Nederland
19 Vjatsjeslav Ekimov WordPerfect Rusland
20 Jack Arvid Olsen Kobenhavn Denemarken
1993
1.Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
2.Lance Armstrong Motorola V.S.A.
3.Scott Sunderland T.V.M. Australië
4.Tristan Hoffman T.V.M. Nederland
5.Maurizio De Pasquale Amore & Vita Italië
6.Michel Dernies Motorola België
7.Geert Van Bondt Vlaanderen 2002 België
8.Jim Van De Laer T.V.M. België
9.Josef Lontscharitsch Elk Haus Oostenrijk
10.Wiebren Veenstra Motorola Nederland
11.Fabio Casartelli Motorola Italië
12.Johnny Weltz Motorola Denemarken
13.Luc Roosen Vlaanderen 2002 België
14.Bobby Julich Motorola V.S.A.
15.Roland Meier T.V.M. Zwitserl.
16.Steffen Kjaergaard T.V.M. Noorwegen
17.Kurt Kleinheinz Nat.selectie Oostenrijk
18.Samuele Schiavina Carrera Italië
19.Anders Eklund Nat.selectie Zweden
20.Marco Villa Amore & Vita Italië
1992
1.Santiago Blanco Spanje
2.Udo Bölts Duitsland
3.Fernando Escartin Spanje
4.Richard Virenque Frankrijk
5.Bjarne Riis Denemarken
6.Jens Heppner Duitsland
7.Bo Hamburger Denemarken
8.Luc Leblanc Frankrijk
9.Cédric Vasseur Frankrijk
10.Laurent Jalabert Frankrijk
11.Cyril Saugrain Frankrijk
12.Inigo Cuesta Spanje
13.Patrick Jonker Australië
14.Miguel Indurain Spanje
15.Laurent Dufaux Zwitserl.
16.Maarten Den Bakker Nederland
17.Pascal Chanteur Frankrijk
18.Stéphane Heulot Frankrijk
19.François Simon Frankrijk
20.Mariano Rojas Spanje
1991
1.Alex Pedersen O.N.C.E. Denemarken
2.Richard Groenendaal Nat.selectie Nederland
3.Pelle Kil Nat.selectie Nederland
4.Michael Andersson Wirsbo Zweden
5.Daniel Huwyler Nat.selectie Zwitserl.
6.Hans Kindberg Toshiba Zweden
7.Erik Dekker Nat.selectie Nederland
8.Lars Wahlqvist Wirsbo Zweden
9.Markus Schleicher Telekom Duitsland
10.Michel Lafis Wirsbo Zweden
11.Dieter Runkel Nat.selectie Zwitserl.
12.Joona Laukka Nat.selectie Finland
13.Thomas Bay Nat.selectie Denemarken
14.Dag Erik Pedersen Del Tongo Noorwegen
15.Jean-Pierre Bourgeot Nat.selectie Frankrijk
16.Patrick Moster Nat.selectie Duitsland
17.Dean Woods Telekom Australia
18.Lutz Lehmann Nat.selectie Duitsland
19.Bo Hamburger T.V.M. Denemarken
20.Ralf Schmidt Nat.selectie Duitsland
1990
1.Fabian Jeker Zwitserl.
2.Claudio Chiappucci Italië
3.Alex Zülle Zwitserl.
4.Raul Alcala Mexico
5.Laurent Jalabert Frankrijk
6.Johan Museeuw België
7.Steven Rooks Nederland
8.Dave Rayner G.B.
9.Marc van Orsouw Nederland
10.Harald Maier Oostenrijk
11.Giorgio Furlan Italië
12.Heinrich Trumheller Duitsland
13.Sean Kelly Ierland
14.Sergei Uslamine Rusland
15.Luc Roosen België
16.Djamolidine Abdoesjaparov Oezbekistan
17.Peter De Clercq België
18.Maarten den Bakker Nederland
19.Beat Zberg Zwitserl.
20.Brian Holm Denemarken

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s