2017
1.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
2.Simon Gerrans Orica-Scott Australië
3.Patrick Bevin Cannondale-Drapac Nieuw-Zeeland
4.Lawrence Warbasse Aqua Blue Sport U.S.A.
5.Sander Armee Lotto-Soudal België
6.Pieter Weening Roompot Nederland
7.Tony Gallopin Lotto-Soudal Frankrijk
8.Eliot Lietaer Vlaanderen-Baloise België
9.August Jensen Coop-Oster Hus Noorwegen
10.Nicholas Schultz Caja Rural-RGA Australië
11.Andreas Vangstad Sparebanken Sor Noorwegen
12.Audun Brekke Flotten Uno-X Hydrogen Noorwegen
13.Nicky Van Der Lijke Roompot Nederland
14.Eduard Sepulveda Fortuneo-Vital Concept Argentinië
15.Carl Frederik Hagen Joker-Icopal Noorwegen
16.Jakub Kaczmarek CCC-Sprandi Polen
17.Rasmus Guldhammer Veloconcept-Nortec Denemarken
18.Wilmar Paredes Zapata Manzana Postobon Colombië
19.Pierre Luc Perichon Fortuneo-Vital Concept Frankrijk
20.James Shaw Lotto-Soudal Groot-Brittannië

2016
1.Edvald Boasson Hagen Dimension Data Noorwegen
2.Pieter Weening Roompot Nederland
3.Sondre Holst Enger IAM Cycling Noorwegen
4.Peio Bilbao Caja Rural-RGA Spanje
5.Sander Armee Lotto-Soudal België
6.Odd Christian Eiking FDJ-Lapierre Noorwegen
7.Paul Martens Lotto.nl-Jumbo Duitsland
8.Jose Pimenta Mendes Bora-Argon 18 Portugal
9.Eliot Lietaer Vlaanderen-Baloise België
10.Marco Marcato Wanty-Groupe Gobert Italië
11.Tomasz Marczynski Lotto-Soudal Polen
12.Marco Minnaard Wanty-Groupe Gobert Nederland
13.August Jensen Coop-Oster Hus Noorwegen
14.Michael Phelan Drapac Australië
15.Markus Hoelgaard Joker Noorwegen
16.Maurits Lammertink Roompot Nederland
17.Andreas Vangstad Sparebanken Sor Noorwegen
18.Carl Frederik Hagen Sparebanken Sor Noorwegen
19.Huub Duyn Roompot Nederland
20.Tosh Van Der Sande Lotto-Soudal België
2015
1.Ilnur Zakarin Katusha Rusland
2.Edvald Boasson Hagen MTN-Qhubeka Noorwegen
3.Mathias Frank IAM Cycling Zwitserland
4.Ben Hermans BMC Racing België
5.Rasmus Guldhammer Cult Energy Denemarken
6.Silvan Dillier BMC Racing Zwitserland
7.Rein Taaramae Astana Estland
8.Dylan Teuns BMC Racing België
9.Sven Erik Bystrom Katusha Noorwegen
10.Marcel Wyss IAM Cycling Zwitserland
11.Tanel Kangert Astana Estland
12.Paul Voss Bora-Argon 18 Duitsland
13.Jonathan Hivert Bretagne-Seche Env. Frankrijk
14.Alexander Kristoff Katusha Noorwegen
15.Louis Meintjes MTN-Qhubeka Zuid-Afrika
16.Frederik Galta Coop-Oster Hus Noorwegen
17.Stef Clement IAM Cycling Nederland
18.Jose Rodolfo Serpa Lampre-Merida Colombië
19.Tim Declercq Vlaanderen-Baloise België
20.Vegard Stake Laengen Joker Noorwegen
2014
1 Maciej PATERSKI POL CCC 28 21:14:56 100 100
2 Marc DEMAAR NED UHC 30 +3 70 70
3 Bauke MOLLEMA NED BEL 28 +9 40 0*
4 Gustav LARSSON SWE IAM 34 +9 30 30
5 Gerald CIOLEK GER MTN 28 +15 25 25
6 Jesper HANSEN DEN TCS 24 +18 20 0*
7 Peio BILBAO ESP CJR 24 +21 15 15
8 Bjorn Tore NILSEN HOEM NOR TSS 23 +21 10 10
9 Jérôme BAUGNIES BEL WGG 27 +26 9 9
10 Sven erik BYSTRØM NOR OHR 22 +27 8 8
11 Eduard Alexander BELTRAN SUAREZ COL TCS 24 +27 7 0*
12 Ruben FERNANDEZ ESP CJR 23 +31 6 6
13 Odd Christian EIKING NOR TJO 20 +37 5 5
14 Kristoffer SKJERPING NOR TJO 21 +40 4 4
15 Sindre SKJOESTAD LUNKE NOR TSS 21 +40 3 3
16 Eliot LIETAER BEL TSV 24 +47
17 Sébastien REICHENBACH SUI IAM 25 +1:05
18 Lars Petter NORDHAUG NOR BEL 30 +1:40
19 Michael OLSSON SWE KRA 28 +2:41
20 Angel MADRAZO RUIZ ESP CJR 26 +2:51
2013
1 Edvald BOASSON HAGEN NOR SKY 22:01:07
2 Sergio Miguel MOREIRA PAULINHO POR TST +31
3 Sondre H ENGER NOR TPB +45
4 Bauke MOLLEMA NED BLA +48
5 Gaetan BILLE BEL LTB +53
6 Andre Fernando S. Martins CARDOSO POR CJR +54
7 Jesper HANSEN DEN GLU +55
8 Laurens TEN DAM NED BLA +55
9 Johann TSCHOPP SUI IAM +55
10 Toms SKUJINŠ LAT RBD +1:52
11 Reto HOLLENSTEIN SUI IAM +1:55
12 Anthony DELAPLACE FRA SOJ +1:55
13 Sébastien REICHENBACH SUI IAM +1:55
14 Alexander KRISTOFF NOR KAT +2:02
15 Fredrik LUDVIGSSON SWE PPY +2:38
16 Vegard Stake LAENGEN NOR BSE +2:38
17 Gustav LARSSON SWE IAM +2:38
18 Stian REMME NOR TJM +2:38
19 Fabricio FERRARI BARCELO URU CJR +3:08
20 Michael OLSSON SWE PPY +3:38
2012
1 11 NOR19870517 * BOASSON HAGEN Edvald SKY NOR 21h11’40”
2 1 AUS19860718 CLARKE Simon OGE AUS 21h11’48” 08”
3 13 NOR19840514 NORDHAUG Lars Petter SKY NOR 21h12’02” 22”
4 101 BEL19851210 ARMEE Sander TSV BEL 21h12’10” 30”
5 82 RUS19820703 FIRSANOV Sergey RVL RUS 21h12’10” ”
6 105 BEL19881121 * SERRY Pieter TSV BEL 21h12’10” ”
7 26 ITA19800610 MARZANO Marco LAM ITA 21h12’10” ”
8 28 ITA19850707 STORTONI Simone LAM ITA 21h12’45” 01’05”
9 64 BEL19841125 ISTA Kevyn ACC BEL 21h13’29” 01’49”
10 104 BEL19860606 JACOBS Pieter TSV BEL 21h13’29” ”
11 126 GER19810721 SCHUMACHER Stefan CWO GER 21h13’30” 01’50”
12 23 UKR19820313 KOSTYUK Denys LAM UKR 21h13’30” ”
13 75 ESP19791108 GALDOS ALONSO Aitor CJR ESP 21h13’32” 01’52”
14 176 LTU19881230 * SISKEVICIUS Evaldas LPM LTU 21h13’32” ”
15 173 FRA19901030 * KORETZKY Clément LPM FRA 21h13’32” ”
16 103 BEL19880929 * DE VREESE Laurens TSV BEL 21h13’32” ”
17 161 NOR19911102 * BLIKRA Håvard OHR NOR 21h13’32” ”
18 48 BEL19880728 * VANMARCKE Sep GRM BEL 21h13’32” ”
19 72 POR19810613 BROCO Hermani CJR POR 21h13’32” ”
20 15 CAN19751218 BARRY Michael SKY CAN 21h13’32” ”
2011
1 Wilco Kelderman (Ned) Rabobank Continental Team 21:04:23
2 Daniel Holm Foder (Den) Glud & Marstrand – LRO 0:00:05
3 Vegar Robinson Bugge (Nor) Joker Merida
4 Michael Rasmussen (Den) Christina Watches-Ofone 0:00:08
5 Fredrik Willmann (Nor) Joker Merida
6 Johan Lindgren (Swe) Team Cykelcity 0:00:09
7 Christer Rake (Nor) Joker Merida
8 Andreas Frisch (Den) Team Concordia Forsikring – Himmerland 0:00:10
9 Nick Van Der Lijke (Ned) Rabobank Continental Team 0:00:13
10 Michael Stevenson (Swe) Sparebanken Vest – Ridley
11 Bjorn Tore Hoem (Nor) Plussbank Cervelo 0:00:16
12 Iker Camano (Spa) Endura Racing 0:00:18
13 Jack Bauer (NZl) Endura Racing
14 Thomas Vedel Kvist (Den) Glud & Marstrand – LRO
15 Lorents Ola Aasvold (Nor) Plussbank Cervelo 0:00:24
16 Jay Mccarthy (Aus) Team Jayco-AIS 0:00:32
17 Michael Olsson (Swe) Team Cykelcity
18 Stian Remme (Nor) Joker Merida 0:00:34
19 Geir Inge Berg (Nor) Sandnes SK 0:00:41
20 Vegard Stake Laengen (Nor) Joker Merida 0:00:48
2010
1 Christer RAKE NOR TJB 23 20:16:51 40 40
2 Sergey FIRSANOV RUS DBW 28 +1 30 30
3 Christoph PFINGSTEN GER VVE 23 +51 16 16
4 Lasse BOCHMANN DEN GLU 27 +51 12 12
5 Wilco KELDERMAN NED RB3 19 +51 10 10
6 Johan LANDSTROM SWE 28 +51 8 8
7 Michael MATTHEWS AUS JAS 20 +55 6 6
8 Johan LINDGREN SWE 24 +55 3 3
9 Dale APPLEBY GBR RAL 24 +55
10 Rohan DENNIS AUS JAS 20 +55
11 Harald TOTSCHNIG AUT TYR 36 +55
12 Tomas OKROUHLICKY CZE ASP 25 +55
13 Daniel FLEEMAN GBR RAL 28 +59
14 Roy HEGREBERG NOR SPV 29 +1:29
15 Jesper ASSELMAN NED VVE 20 +1:29
16 Luke DURBRIDGE AUS JAS 19 +1:29
17 Oleksandr SHEYDYK UKR ISE 30 +1:29
18 Geir Inge BERG NOR SPV 31 +1:29
19 Nicky VAN DER LIJKE NED RB3 19 +1:53
20 Rostislav KROTKY CZE ASP 34 +1:54
2009
1 13 RUS19820703 Sergey Firsanov Team Designa Køkken 21:50:05 00:00
2 26 NED19840720 Joost Van Leijen Team Van Vliet-EBH 21:51:44 01:39
3 1 SWE19780818 Fredrik Ericsson Team Caprinordic 21:51:55 01:50
4 102 NOR19870319 Christer Rake* Team Sparebanken 21:52:04 01:59
5 41 DEN19830407 Daniel Holm Foder Team Concordia Vest 21:52:05 02:00
6 95 NOR19840514 Lars Petter Nordhaug Team Joker Bianchi 21:52:05 02:00
7 92 NOR19850717 Frederik Wilmann Team Joker Bianchi 21:52:05 02:00
8 103 SWE19840710 Michael Stevenson Team Sparebanken 21:52:12 02:07
9 5 DEN19830415 Martin Pedresen Team Caprinordic 21:53:05 03:00
10 104 NOR19790323 Geir Inge Berg Team Sparebanken 21:53:12 03:07
11 52 CZE19770113 Nebojsa Jovanovic AC Sparta Praha 21:53:12 03:07
12 96 NOR19880815 Sondre G Sørtveit* Team Joker Bianchi 21:53:50 03:45
13 71 SWE19860813 Johan Lindgren Team Cykelcity 21:54:11 04:06
14 231 NOR19891207 Vegard Robinson Bugge* Raumer Rytter SK 21:54:11 04:06
15 163 NOR19900208 Vegard Breen* Team Glåmdal 21:54:18 04:13
16 202 NOR19810609 Lars Ragnar Manengen Lillehammer Cykle 21:54:18 04:13
17 82 DEN19860506 Andreas Frisch BlueWater – Cycling f 21:54:18 04:13
18 93 NOR19820604 Stian Remme Team Joker Bianchi 21:55:39 05:34
19 32 BEL19780810 Bart Wellens Fidea Cyclingteam 21:57:04 06:59
20 12 LUX19840724 Laurent Didier Team Designa Køkken 21:58:11 08:06
2008
1 SWE19780918 Ericsson, Fredrik Cykelcity.se CSE 21:30:45
2 RUS19820703 Sergey, Firsanov Rietumu bank-Riga RBR 21:31:30 + 0:00:45
3 NED19830513 Hoogerland, Johnny Van Vliet-EBH Elshof VVL 21:31:49 + 0:01:04
4 NOR19820604 Remme, Stian Team Sparebanken Vest TSV 21:31:52 + 0:01:07
5 DEN19871119 Kreutzfeldt, Daniel Team Odense Energi TOE 21:32:37 + 0:01:52
6 DEN19860420 Jørgensen, Jonas Aaen Team GLS – Pakke shop GLS 21:32:51 + 0:02:06
7 DEN19830407 Foder, Daniel Team Løgstør – Cycling for health TLS 21:32:52 + 0:02:07
8 SWE19890914 Lindèn, Andreas Bergen CK MIX BCK 21:32:55 + 0:02:10
9 NOR19840514 Nordhaug, Lars Petter Team Joker Bianchi TJB 21:32:58 + 0:02:13
10 DEN19830415 Pedersen, Martin Team GLS – Pakke shop GLS 21:33:00 + 0:02:15
11 NOR19790323 Berg, Geir Inge Sandnes SK SSK 21:33:46 + 0:03:01
12 NOR19810325 Hegreberg, Roy Team GLS – Pakke shop GLS 21:34:34 + 0:03:49
13 NOR19770611 Hegreberg, Morten Team Sparebanken Vest TSV 21:34:47 + 0:04:02
14 NOR19830607 Sangnes, Even Team Trek-Adecco TTA 21:34:51 + 0:04:06
15 DEN19790416 Werenberg, Lars Team Kvickly Odder TKO 21:35:10 + 0:04:25
16 GBR19780823 Downing, Russell Pinarello RT PRT 21:35:21 + 0:04:36
17 DEN19800202 Oredsson, Thomas Team Designa Køkken TDK 21:35:28 + 0:04:43
18 NED19800328 Hoeben, Bjørn Van Hemert Groep – De Jonge Renner VHG 21:35:40 + 0:04:55
19 NOR19800719 Bøhler, Joachim Team Joker Bianchi TJB 21:36:39 + 0:05:54
20 NOR19870319 Rake, Christer Team Sparebanken Vest TSV 21:37:53 + 0:07:08
2007
1 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Maxbo Bianchi 20.15.32
2 Viktor Reneng (Swe) Team Cykelcity.se 0.12
3 Gabriel Rasch (Nor) Team Maxbo Bianchi 0.27
4 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Maxbo Bianchi 2.06
5 Peter Riis Andersen (Den) Team GLS 3.19
6 Fredrik Ericsson (Swe) Time Van Hemert 3.31
7 Marcel Beima (Ned) Time Van Hemert 3.34
8 Lasse Bøchman (Den) Glud & Marstrand Horsens 3.45
9 Thomas Oredsson (Den) Team GLS 3.51
10 Jakob Fuglsang (Den) Team Designa Køkken
11 Fredrik Kessiakoff (Swe) Fredrikstad SK – Regional 4.02
12 Joost V. Leijen (Ned) Van Vliet-EBH Advocaten 4.17
13 Tamas Lengyel (Hun) Team Sparebanken Vest 4.52
14 Petter Renäng (Swe) Team Cykelcity.se 5.37
15 Emil Lindgren (Swe) Fredrikstad SK – Regional 6.04
16 Tom Larsen (Nor) Eidsvoll SK – Regional 6.05
17 Roy Hegreberg (Nor) Team Sparebanken Vest 6.21
18 Björn Hoeben (Ned) Time Van Hemert 6.32
19 André Steensen (Den) Glud & Marstrand Horsens 6.38
20 Morten Hegreberg (Nor) Team Sparebanken Vest 6.56
2006
1 Gabriel Rasch (Nor) Team Maxbo Bianchi 20.20.30
2 Maint Berkenbosch (Ned) Team Regiostrom Senges 0.50
3 Fredrik Ericsson (Swe) Team Cyklcity.se 1.01
4 Tamas Lengyel (Hun) Team Sparebanken Vest 1.07
5 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Maxbo Bianchi 1.18
6 Martin Prazdnovsky (Svk) Team Sparebanken Vest 1.20
7 Jacob Moe Rasmussen (Den) Team GLS 1.29
8 Lasse Bøchman (Den) Team GLS 1.38
9 Morten Hegreberg (Nor) Team Sparebanken Vest 1.49
10 Thomas Oredsson (Den) Team GLS 2.00
11 Christopher Myhre (Nor) Team Maxbo Bianchi
12 Pieter Jacobs (Bel) Team Unibet-Davo 2.01
13 Robert Østerling (Swe) Team Cyklcity.se 2.11
14 Gunnar Eidsheim (Nor) Team Sparebanken Vest 2.16
15 Stijn Vandenbergh (Bel) Team Unibet-Davo 2.20
16 Tom Larsen (Nor) Eidsvoll SK, Mix 3.26
17 Roy Hegreberg (Nor) Glud & Marstrand Horsens 3.34
18 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Maxbo Bianchi 3.41
19 Martin Mortensen (Den) Team Herning Elite 3.54
20 Nikolaj Knudsen (Den) Team Herning Elite 3.59
2005
1 Are Andresen (Nor) Team Sparebanken Vest 19.01.34
2 James Lewis Perry (RSA) Team Konica Minolta 0.00
3 Gunnar Eidsheim (Nor) Team Sparebanken Vest 0.26
4 Roy Hegreberg (Nor) Glud & Marstrand Horsens 1.31
5 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Maxbo Bianchi 1.33
6 Peter Velits (Svk) Team Konica Minolta 1.43
7 Gabriel Rasch (Nor) Team Sparebanken Vest 2.09
8 Fredrik Kessiakoff (Swe) Sweden National Team 2.24
9 Morten Hegreberg (Nor) Team Sparebanken Vest 2.42
10 Anders Lund (Den) Team GLS 2.45
11 Phillip Mamos (Ger) Team Lamonta 2.47
12 Christopher Myhre (Nor) Team Maxbo Bianchi 3.16
13 Bjorn Hoeben (Ned) Eurogifts.com 3.42
14 Robert Österling (Swe) Team Cykelcity.se/Quicker 4.14
15 Chris Anker Sörensen (Den) Team Designa Køkken 5.49
16 Christofer Stevenson (Swe) Team Mälarenergi 6.03
17 Kenneth Solheim (Nor) Vennesla OCK – MIX 6.42
18 Mattias Carlsson (Swe) Team MA Borås 6.48
19 Tom Larsen (Nor) IF Frøy 7.14
20 Petter Jørgensen (Nor) Team Maxbo Bianchi 8.20
2004
1 Marzio Bruseghin Fassa Bortolo Italië
2 Morten Hegreberg Jartazi Noorwegen
3 Jonathan Dayus Nantes GBr
4 Gabriel Rasch Ringerike Noorwegen
5 Jonas Holmkvist Bianchi Zweden
6 Fredrik Modin Mälarenergi Zweden
7 Kimmo Kananen Bianchi Finland
8 Simon Gerrans Nantes Australië
9 Mads Christensen Team P.H. Denemarken
10 Are Andresen Sparebanken Vest Noorwegen
11 Fredrik Eriksson Upsala CK Zweden
12 Klaas De Gruyter Jartazi België
13 Petter Renang Bianchi Zweden
14 Mads Kaggestad Crédit Agricole Noorwegen
15 Marius Nyhammer Fana Il Noorwegen
16 Reinier Honig Bert Story Nederland
17 Trond Kristian Schweder Baerum OCK Noorwegen
18 Frederik Wilman Vestfold Noorwegen
19 Tarmo Raudsepp Nantes Estland
20 Roy Hegreberg IF Froy Noorwegen
2003
1 Radek Blahut Joko Tsjechië
2 Mads Kaggestad Agricole Noorwegen
3 Morten Hegreberg De Schacht Noorwegen
4 Tobias Lergard Bianchi Zweden
5 Jonathan Dayus Ringerike GBr
6 Eddy Mazzoleni Sidermec Italië
7 Jonas Holmkvist Bianchi Zweden
8 Steve De Wolf Palmans België
9 Luke Roberts Comnet Australië
10 Eric Leblacher Agricole Frankrijk
11 Alexander Vinokourov Telekom Kazakstan
12 Valery Kobzarenko Maestro Oekraïne
13 Jonas Ljungblad Bianchi Zweden
14 Richard Faltus Sparta Tsjechië
15 Oliver Penney Bioagrico Zwitserland
16 Udo Muller Nordland BRD
17 Geir Lien Nes S.K. Noorwegen
18 Hugo Osorio Casa Daco Colombia
19 Alexandru Sabalin La Pomme Moldavië
20 Glen Zelderloo De Schacht België
2002
1 Mads Kaggestad Krone Noorwegen
2 Gabriel Rasch Krone Noorwegen
3 Rune Hoydahl Giant Noorwegen
4 Gustav Erik Larsson Crescent Zweden
5 Morten Hegreberg Sandnes Noorwegen
6 Fredrik Modin Malarenergi Zweden
7 Tobias Lergard Crescent Zweden
8 Robin Sharman Nantes 44 GBr
9 Per Martin Lund Buskerud Noorwegen
10 Lars Werenberg Kvickly Denemarken
11 Andrew Randell Sympatico Canada
12 Frode Michaelsen Hasle Loren Noorwegen
13 Morten Christiansen Sandnes Noorwegen
14 Lars Breiseth Krone Noorwegen
15 Trond Krist. Schweder Hasle Loren Noorwegen
16 Erlend Engelsvoll Sandnes Noorwegen
17 Kimmo Kananen Malarenergi Finland
18 Henrik Sparr Crescent Zweden
19 Jonathan Dayus Nantes 44 GBr
20 Jarle Fredriksen Baerum Noorwegen
2001
1.Morten Christiansen Sandnes Noorwegen
2.Matthias Carlsson Cykel City Zweden
3.Enrico Poitschke Wiesenhof Duitsland
4.Kazimierz Stafiej Mroz Polen
5.Cedric Celarier V.C.Rouen Frankrijk
6.Raimundas Vilcinskas Mroz Litouwen
7.Renaud Boxus Ville de Charleroi België
8.David Debremaecker Ville de Charleroi België
9.Ole Simensen Wirsbo Noorwegen
10.Ronny Lauke Agro-Adler Duitsland
11.Richard Faltus Agro-Adler Tsjechië
12.Hakon Austad Norge MTB Noorwegen
13.Gabriel Rasch Ringerike Noorwegen
14.Mads Kaggestad Ringerike Noorwegen
15.Dariusz Skoczylas Mroz Polen
16.Andreas Schulze Wiesenhof Duitsland
17.Timo Scholz Wiesenhof Duitsland
18.Enrico Nicolai Wiesenhof Duitsland
19.Roy Sonsterud Bianchi-RDM Noorwegen
20.Cédric Loué V.C.Rouen Frankrijk

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s